Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodaskor törvenyszerü...

Beagyazodaskor törvenyszerü hogy pecseteles legyen barmilyen formaban? Volt mar arra pelda, hogy pecseteles nelkül is megtörtent a beagyazodas?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt pecsét.
2008. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem se volt..
2008. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem torvenyszeru. Nekem sem volt pecseteles.
2008. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt pecseteles egyaltalan.
2008. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

IGEN volt már rá példa, hogy pecsételés nélkül is van beágyazódás.

Nekem csak mindjárt megjön érzésem volt az esedékes mensi idején, semmi pecsételés nem volt!

Ha esetleg pecsételsz is, az is természetes. Viszont, ha nem vagy babás, és pecsételsz, menj el dokihoz, lehet hogy a hormonjaid bolondultak meg.

Én régen pecsételtem már elég hamar, de a hormonjaim rendben voltak, ezért egy eü küretre került sor, ami helyrerázta a méhemet. Utána babás lettem.

Mikorra nem várod? Hányadik naptól pecsételsz?

2008. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem se volt pecsételésem egyik terhességemnél se. Viszont most nekem is van mindig a nem várt előtt már egy héttel, nagyon kevés, krémes világosbarna maszatolás, de most voltam dokinál és azt mondta ez még belefér és normális. De egyébként a válasz egyértelműen az, hogy van pecsételés nélkül is beágyazódás.
2008. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!