Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 3 nappal...

Nem várt előtt 3 nappal tünetek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Lehet terhesség: fáradékony vagyok kb. 1,5 hete, melleim nem igazán érzékenyek. Alhasi szúrkálást érzek kb 1 hete. Olyan mindjárt megjön érzésem van. Többet járok pisilni, és ami furi eddig napi 2-3szor jártam nagywc-re, most csak reggel vagy az sem. Ovutesztet csináltam, jókor voltunk együtt 2 naponta. Vasárnapra nem várom. Tegnap csináltam egy facelle 10-es tesztet negatív lett.Lehet baba szerintetek? Több mint féléve szeretnénk. Nagyon köszönöm

2021. febr. 4. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igen,lehet de az is hogy nem.50-50% az esélye.Tesztelj a menzesz napján és ha bizonytalan utána is akkor még egyszer 2-3 nap múlva.Más teendő itt nem nagyon van
2021. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Nincsenek tünetek elmaradt mensi előtt, értsétek meg.

Az is tökmindegy, hogy mióta szeretnétek.

Nincs két egyforma ciklus. Majd ha nem jön meg, csinálj egy tesztet, addig kár agyalni.

2021. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha meg 11. dpo-n negatív a Facelle, az úgy is marad. Kivéve persze ha nem 14 napos a luteálisod vagy rosszul nézted be az ovut.
2021. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor úgy fogalmazom meg a kérdést hogy volt valakinek hasonló tünete és babát várt? Nem kell le harapni a fejem...
2021. febr. 4. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Volt. Csak a "tünetnek" nem volt köze a terhességhez.
2021. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!