Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen korai jele foganta...

Lehet ilyen korai jele fogantatásnak/terhességnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babát szeretnénk párommal, 5 hónapja nem védekezünk. Nem szeretnék bemagyarázni semmit, de nyilván örülnék ha baba lenne. Úgy gondolom, nem lehet ilyen korai tünet, de hátha történt veletek hasonló és baba volt a dologban. 😊

Január 20án volt meg utoljára, 26-ig tartott a mensim. Szóval nagyjából mostanság van/volt peteérésem (egész pontosan múlt vasárnap óta van esély teherbeesésre, jövő keddig - program szerint). 2naponta együtt voltunk, tehát vasárnap is.

Ami fura kb. 3-4 napja, eddig nem tapasztaltam ovuláció idején sem: enyhe hányinger, puffadás, sok-sok pukival 😅 (már a párom is megjegyezte hogy mi van, nem szoktam... 🙈😆), nem ettem semmi puffasztót, a bal petefészkemnél időnként lüktet, sokat járok pisilni (sokat is iszok), és ami a leg'gyanúsabb' volt tegnap délután: egy apróságon sirva fakadtam. ilyen még szinte sosem történt velem, szóval ez most így nagyon fura volt. 😅


2021. febr. 7. 07:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ami kimaradt: mára iszonyú derékfájással ébredtem, ez nem meglepő, bár mielőtt megjon, akkor szokott ilyen lenni
2021. febr. 7. 07:26
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez biztos nem az. Baromi korai
2021. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Az az igazság h szerintem sokkal jobban figyeled a tested mint eddig.

Bármi féle tüneted akkor van ha már hcg hormon van. Tehát ha már a hormon mennyisége kimutatható a terhességi teszttel.

Ha van pozi tesz, akkor lehet h attól vannak tüneteid. Egyébként lehet psm tünet is

2021. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.

#3 ez azért nem teljesen igaz. egy baratnőmnek negatív lett 2 tesztje is, miután késett a mensije. a hasa szurkált, fáradékonyabb volt. az első teszttől 1 hétre lett pozitív a tesztje.

2021. febr. 7. 08:07
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
A beágyazódás körülbelül 12-14 nap. Ezért kell a következő menstruáció napjától tesztelni, mert akkor lesz esedékes a válasz, hogy sikerült-e.
2021. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Tüneted akkor lehet, amikor már késik minimum 1-2 napot. Előtte nem. Főleg nem a peteérés idején.
2021. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Bírom, hogy vannak olyan alacsony intelligenciájúak, hogy "akciózás" után már aznap ide rohannak kérdezi :D Nyugodj meg.
2021. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Várd ki a nem várt napját és tesztelj. Ha nagyon nem bírod, előtte egy nappal is van már rá esély, hogy mutatja ha baba van.

Azért ez tényleg korai, de én magamból kiindulva, simán azt mondom, hogy lehet baba. Ritka, de lehet. Nekem a beágyazódás 9 napig tartott, azért tudom, mert követnem kellett mindent, ezért teszteltem. A 9.napon már volt valami kis "piszok" a teszten, én sem mondtam volna pozitívnak, de jelentett valamit, illetve a beágyazódás utolsó 3 napját éreztem is, gyors volt a kismanó, utána egyértelmű tüneteim voltak.

Szurkolok!

2021. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőd is beképzelte a tüneteket 😉
2021. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez ismét a pfuubammeg kategória....


Sokat szellentesz, ezért gyanakszol terhességre, még az ovu idején.... istenem gyere le...


És a 7essel értek egyet, jóhogynem már most tesztelgetsz....



Kimaradt mensi elött még mindig SEMMILYEN tünet nincs... föleg nem az eregetés 🤣

2021. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!