Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt mellett vérzés?

Pozitív teszt mellett vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4napja kellett volna megjönnie a mensimnek (26napos ciklus), tegnap reggel csináltam egy 25ös tesztet, ami közepesen erős pozitív lett. Van egy 2 éves lányom már, akit néha-néha kell cipelgetnem, ha lépcsőn megyünk le vagy fel például. Ma reggel mikor vittem le az emeletről, akkor kicsit húzott az alhasam, letettem a picit, és kicsit lefeküdtem. Nem is foglalkoztam vele, azonban 1órája rózsaszínes vér volt a bugyimban, törlésnél barnás most.

Felhívtam a szakrendelést, ahol azt mondták, hogy még felesleges bemennem, mert lehet megjön, hiába mondtam, hogy pozi tesztem van.

Keressek magánorvost? Lehrt a cipeléstől baj? Vagy másnál is előfordult ilyen koraterhességénél? Nem görcsölök, nem szúr, nem is vérzek már láthatóan, csak enyhén barna csíkos a wc papír törlésnél.

Köszi :(


2021. febr. 10. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Én elmennék egy magánlaborba hcg-t nézetni, majd két nap múlva ismét. Vagy csinálj holnap is egy tesztet,meglátod erősödik-e, ilyen korai szakaszban ez is jó lehet,meg hát csak holnap reggelig kell várnod.

Szerintem is hiába mennél orvoshoz, ő se nagyon tudna mit mondani, túl korai még h bármit lásson uh-n. És ilyenkor bármi lehet,meg is jöhet,de a pici vérzés még nem feltétlenül jelenti ezt,sokaknak van úgy is hogy utána minden rendben lesz.

2021. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Elmennék mindenképp orvoshoz. Nekem hematoma okozott ilyet. Sajnos, mivel a petezsákot vette körbe, ürülés közben azt is magával sodorta, így nem maradt meg a terhesség.
2021. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem a cipelestol, eselyesebb egy heamotoma.
2021. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kértem egy időpontot holnap délutánra egy másik orvoshoz, sajnos csak akkor tudnak fogadni.

2021. febr. 10. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Az az igazság, hogy akár van probléma akár nincs a doki SEMMIT nem tud csinálni. Megnéz, talán lesz egy petezsákszerű, de ilyen korán még az sem. Jól megnéz és izgulhatsz tovább. Megnézés nélkül felírhatna progit a felhőbe. Meg mehetnél hcg vérvételre ahogy fentebb írták.


Sajnos még akármi lehet. Próbálj nem idegeskedni. A cipekedéstől nem lesz baj, ha ennyitől baj lenne, akkor nem lennének kis korkülönbséggel testvérek. A gyermeked minden nap emelgeted így vagy úgy. Ehhez hozzá vagy szokva. Drukkolok, hogy ne legyen baj, de holnap ne ijedj meg, ha nem derül ki semmi.


A legjobbakat kívánom!

2021. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindkenkinek. Sajnos egy órája elkezdtem görcsölni, és megjött rendesen, vagy elment.. Vagy hogy is hívjam ezt az egészet.. :(
2021. febr. 10. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom, akkor ez sajnos kémiai lehetett. Ha elmúlik a vérzés tesztelj újra, ha nem halványodott akkor menj el orvoshoz.
2021. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom kérdező! Nekem is volt ilyen.. Én elmentem vérvételre, majd 2 nap múlva ismét, hogy lássam nő vagy csökken, illetve hogy kizárjuk a méhen kívülit. Én így tennék, de legalább tesztelj, hogyan változik.

Sajnálom:( szerintem nem az emeléstől van ez.

2021. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem. Vasárnap pozitívat teszteltem. Hétfőn nem tudtam munkába menni, mert borzasztóan begörcsöltem. Megjött. Holnap reggel még csinálok egy tesztet, mert félek a méhenkívülitől.
2021. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma reggel csináltam egy ugyanolyan fajta tesztet, de ez már jóval halványabb. Gondolom kémia terhesség lehetett.

Utolsó: nagyon sajnálom :( drukkolok neked is, hogy minél előbb összejöjjön a baba :)

2021. febr. 11. 21:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!