Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért viselkedik így a testem?...

Miért viselkedik így a testem? (pattanás, folyás, szurkálás, magas hő)

Figyelt kérdés
Az államon meg az állcsontom mentél két oldalt nagyon kijöttek a gyulladt pattanások (2 hónapja). Voltam kozmetikusnál is, de nem segített. 1 hónapja meg elkezdett szurkálni a jobb oldalam a petefészkemnél, és amikor együtt vagyunk a párommal, egyenesen fáj. 2 hete múlt el a mensim és azóta folyamatosan sűrű váladékom van, és 37 fok körüli a hőm. Valami súlyos problémám lehet? Pco esetleg?
2010. aug. 16. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
talán egy nőgyógyász meg tudja mondani menj el és vizsgáltasd ki magad.
2010. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Még tinédzser koromban sem volt ilyen pattanásos az arcom. Nekem már 3 hónapja szúrkál a hasam jobb oldalon. Voltam hasi UH-on, nőgyógy.Uh-on, de nincs semmi gond. Minden hónapban azt hiszik, hogy vakbél-gyulladás, annyira szúrkál, meg huzúdik, hányingerem van és ájulásérzésem. Főleg középidőben. Bár az orvos a hődiagramra azt mondta nincs is peteérésem. A hormonvizsgálat mindent elárulna, de nem küldenek el. A ciklus 3. és 21. napján kellene csinálni a laborban. Pedig egyre több tünetem van, ami hormonzavarra utal: meddőség, pattanás, szőrnövekedési rendellenesség, izzadás, nem tudok fogyni, fáradtság, hőhullámok, fejfájás. Félek, hogy nekem is PCO-m van.
2010. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pcos nem nőgyógyászati, hanem szénhidrát-anyagcsere betegség, gyanúja esetén érdemes endokrinológushoz fordulni, mert az esetek mögött inzulin rezisztancia áll. Az inzulinháztartás felborulásával borul az összes többi hormon. A megemelkedett tesztoszteronszint miatt jelentkezik a szőrösödés, hajhullás, pattanások.

Nézzétek meg a pco-szindróma.hu-t. Találtok orvosajánlót, önsegítő köröket. Tapasztalatból mondom, hogy a nőgyógyászok imádnak pco-t gyógyítani, műteni, csak épp nem értenek hozzá. Tisztelet a kivételnek!!!

Mióta endo-doki (mensmentis.hu, RR doktornő) kezel és diétázom, rendbe jött a bőröm, egyre normálisabb a ciklusom, van pé-m, nem hullik a hajam és a hormonpanelem tökéletes.

2010. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!