Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS mellett, 50-120 napos...

PCOS mellett, 50-120 napos ciklussal mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok, ha nem védekeztünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal egy görbe este után elkapott minket a hév, és úgy szeretkeztünk, (szombaton) hogy elfelejtett gumit húzni. PCOS-em van, ami miatt elég össze-vissza a ciklusom, legutóbb január végén jött meg, előtte epdig szeptember végén, szóval teljesen kiszámíthatatlan a dolog. Mondta is a nőgyógyász, ha valaha gyermeket szeretnék az nem lesz egyszerű, így annyira nem aggódom emiatt, noha nem vagyok rá büszke, sosem fordult elő korábban olyan, hogy ne védekeztünk volna megfelelően. De azért picit aggódom most emiatt, noha kihúzta mielőtt elment, bár nyilvá az nem védekezés ettől még.

Mikor érdemes terhességi tesztet vennem, hogy kiderüljön ez?

Köszönöm

22L



2021. febr. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szombattól számítva 2 hét és tesztelhetsz.Bár ilyen ciklussal nem is tudom....Mindegy,tesztelsz 2 hét múlva és kiderül
2021. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2021. febr. 15. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ilyen ciklusom van/volt sajnos. Eddig nem tudtam teherbe esni vele (nálunk ez a cél). Most diéta, mozgás, vitaminok. Fogytam is amennyit kellett, de egyelőre más eredménye nincs. Szerintem nem valószínű, hogy teherbe estél, de megér egy tesztet 2 hét múlva, hogy megnyugodj 🙂.
2021. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan előttem is írták már, 2 hét múlva tesztelj :) Ilyen ciklus mellett tényleg kiszámíthatatlan a dolog.

Nekem is PCOS-om van. Nekünk véletlenül lett a kislányunk. 25 voltam, már 3 éve tudtam, hogy nem lehet, vagyis csak nagyon nehezen lehet majd gyerekem. Párommal (férjemmel) együtt voltunk, és véletlen bent marad a gumi.. Nem nagyon foglalkoztunk vele, hogy terhes lehetek, hiszen szinte kizárt volt. Akkor épp fél éve nem is menzeszeltem. 7hetes voltam mikor feltűntek a tünetek :D De nem bántuk meg :) 4 éves már, és 1éve próbálkozunk a tesóval de sehogy se jön össze.

2021. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor jön a Murphy törvény.

Ha nem akarsz gyereket, akkor tutira sikerül az első alkalommal. Ha akarsz, akkor meg mehetsz lombik rá.

2021. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja,igaz😃😃
2021. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább vennének be esemény utánit, ha tényleg nem akarok gyereket.
2021. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!