Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhpempő rendszeres fogyaszt...

A méhpempő rendszeres fogyasztásával nagyobb az esély arra teherbeessek?

Figyelt kérdés

Már több hónapja próbálkozunk a párommal de sajnos eddig nem fogant meg a baba, és egyik ismerősöm ajánlotta a méhpempő fogyasztását mert növeli a terherbeesés esélyét.

Valakinek tapasztalata van erről?



2021. febr. 16. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem használt.... Akkor estem teherbe, amikor az első levél d-vitaminom elfogyott. Előtte másfél évig mehpempoztem...
2021. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem csak felborította a ciklusomat és elkezdtem tőle pecsételni.

Ha a ciklusod rendben van, nem barnázol és rendszeres, akkor inkább ne használd. Pénzkidobás és nem olcsó.

Érdekes, hogy mikor abbahagytam, kövi hónapban ismét rendben volt a ciklusom...

2021. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fölborította a ciklusomat, abba is hagytam gyorsan. Ez nagyon klisé, de akkor lettem terhes, amikor nem foglalkoztam a teherbeeséssel (mármint a szexet leszámítva nyilván).

A több hónap mit jelent nálatok?

2021. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se segített semmit, csak peteérésig ettem nyelv alatt, ahogy kell. Immunrendszerem kicsit erősebb lett tőle mondjuk.
2021. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Reni 28 ***** válasza:
Én lassan egy hónapja szedem, de kapszula formában, kíváncsi vagyok, fog-e használni!
2021. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél évig ettem kitartóan, de semmi. Nekem nem használt. Trimeszter vitamint szedtem egy ciklusban és 2 év után terhes lettem. 😊
2021. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a helyzet, hogy PCO-m van a ciklusom nem rendszeres, a vérzés az normális.

Nyilván folyamat konzultalok az orvosommal.

Kb 4 hónapja próbálkozunk.

2021. febr. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!