Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után két héttel lehet...

Aktus után két héttel lehet érezni már terhességi tüneteket? Lehetséges hogy beképzeli az ember , esetleg összekeveri a PMS-el? Mi a különbség a tünetek között?

Figyelt kérdés

Naptárak szerint ha terhesség áll fent a napokban kéne beágyazódjon. Mindenképpen jár pecsételő vérzéssel vagy valaki észre se veszi? ( nem akarok terhes lenni)

Lehet az idegességtől beképzelek pár tünetet de lehet csak PMS ( 25-26 fele kéne megjöjjön)

Tünetek: hát/fejfájás, pattanások( lehet egy gyógyszer miatt is amit szedek) , fura érzés alhasban,nemi szervnél. Állítólag normálisak ezek a tünetek 10-7 nappal menstruáció előtt.



2021. febr. 17. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet és az esetek nagy százalékaban a beágyazásódást sem érezni meg. Hátfájás,pattanások végképp nem tünetek.
2021. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Hány hasonló kérdés volt már? Komolyan nem hiszem el, hogy ennyi bugyuta ember van... visszaolvasgatni?!


De csak hogy válaszoljak is... nemvárt elött SEMMILYEN tünet nincs....

2021. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Amit az emberek beágyazódási tünetnek mondanak, csak ráfogják, hogy az.

Ha nem estek volna teherbe is ugyanúgy ott lettek volna azok a "tünetek", csak akkor nem fogják rá, ha nem lesznek terhesek.

NINCS TÜNET.

Én már iszonyat sokféle tünetre ráfoghattam volna, mégsem voltam terhes soha.

2021. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az aktus két héttel ezelőtt volt, de a menstruációnak még jövő héten kéne csak megjönnie, akkor amúgy sem valószínű a terhesség, mert egy hete volt peteérésed, ami azt jelenti, hogy most nagyon max beágyazódás történhetne, ami még semmiképpen sem járna az említett tünetekkel. Vagy bármi más tünettel. Nagyon ritka, aki megérzi a beágyazódást, és ahogy a #3 mondja, gyanús, hogy csak utólag ráfogja, egyébként anélkül is érezte volna azt az adott testi tünetet.


A terhességnek még ilyen korai szakaszban semmi tünete nincs. Első és legbiztosabb jele a várandósságnak ha kimarad a menstruáció. Addig meg ha nem akarsz gyereket, védekezz.

2021. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt!
2021. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor bármi furábbat érzékelek az valószínűleg PMS tünet lesz. Csak tudom hogy nehéz őket megkülönböztetni.
2021. febr. 17. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 11.-én tesztelem pozit, 3 nap késés után, és az ég világon semmit nem éreztem azon kívül, hogy pms tüneteim voltak, és azt éreztem, hogy mindjárt megjön, de ez szerencsére nem történt meg 🙂

Minden ugyanolyan volt, mint minden hónapban!

2021. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8hetes terhes vagyok, élő magzattal. Én még most is keresem a tüneteket 🤣🤣🤣
2021. febr. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok a 7-esnek :D !

Én azért remélem hogy nem lesz belőle baba, már csak azért is mer az aktus tudtommal jóval az ovuláció előtt volt, talán egy héttel vagy többel.( max előváladék lehetett,pár lökés)

Csak néha olyan fura a közérzetem de akkor biztos bemesélek magamnak dolgokat.

2021. febr. 18. 08:40
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nemvárt előtt egy héttel már éreztem a tüneteket, hányinger, hátfájás, puffadás, görcs. És lán nem jött meg, nemvárt napján teszteltem egy pozitívat. Igazából mindenki más, sosem lehet tudni.
2021. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!