Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer mellett terhesség?...

Óvszer mellett terhesség? Segítség!

Figyelt kérdés
12 napja késik a menstruációm,10 napi késésnél csináltam tesztet, ami negatív lett. Átl. 30 napos ciklusaim vannak, óvszerrel védekezünk becsületesen már 5 éve, odafigyelünk nagyon. Elvileg nem történt baleset... De egy hete észrevettem, hogy száraz és hámlik mindkét mellbimbóm a testápolózás ellenére, émelygek és feszül az alhasam is. Marc.1-re van időpontom nőgyógyászahoz.Addig teszteljek még?

#terhesség #Óvszer mellett
2021. febr. 19. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj. Persze.
2021. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja és a mensi előtt mindig feszül a cicim, most semmi, csak a mellbimbóim fájnak
2021. febr. 19. 12:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10 nap után már kimutatná, de ettől függetlenül nagyon örülök, hogy elmész orvoshoz, végre valaki akinek nem kell külön leírni. Én szerintem felesleges tesztelni más lesz a tünetek mögött, de ha ettől megnyugodsz miért ne?
2021. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
81%
Szia. Én is óvszer mellett estem teherbe. Azt mondta a családvédelmis hogy 100%-os védelem nincs. Az óvszer is elvileg át tudja engedni (kétlem mondjuk de biztos jobban tudja mint èn ez a dolga) nekem is késett 1 hét után teszteltem negatív lett aztán 16 nap után ami szintén és 3 héttel később pozitív lett az eredmény. Nőgyógyász meg is állapította. Most már 32 hetes kismama vagyok mi örültünk ezek ellenére neki hiszen 7 ève vagyunk együtt és jó anyagi helyzetbe fog születni, de tudom hogy sajnos nem sokan vannak mèg így. Szerintem ha nagyon aggódsz menj be nyugodtan a nőgyógyászati ügyeletre oda bármikor időpont nélkül mehet. Kívánom hogy minden rendben legyen. Csodás napot. :)
2021. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kicsit izgulok mert már van egy 10 éves fiunk és több babát nem terveztünk.5 évig volt Mirena spirálom az teljesen jól működött.Levételt követően használunk óvszert, de eddig ilyen nem volt.A fiam tervezett baba volt, nála már a menses előtt 3 nappal pozitív lett a teszt. Hát meglátjuk.. Mindenesetre nagyon köszönöm a válaszokat, utolsó válaszolónak pedig minden jót kívánok és könnyű szülést.
2021. febr. 19. 13:53
 6/18 anonim ***** válasza:
Csinálj többfajta tesztet, érzékenyebbet, digitálisat is esetleg. Valamelyik csak kimutatná a progeszteront a szervezetedben, ha valóban terhes vagy. De persze a nőgyógyász a biztos!
2021. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szia a #4. Vagyok. Mi a helyzet? Voltàl ügyeleten vagy esetleg megjött?
2021. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
44.napon vagyok, még sehol semmi. Holnapra szereztem időpontot nőgyógyászhoz. Lehet, hogy petefészek ciszta?!
2021. febr. 21. 16:10
 9/18 anonim válasza:
Sajnos ezt nem tudom de nem görcsölsz ? Mit érzel? Semmi pecsételő vérzésed nincs?
2021. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vérzés nincsen, csak görcsöl néha az alhasam,meg ha fekszem akkor olyan nyomás éezetem van középen az alhasamban.Holnap kiderül délután
2021. febr. 21. 17:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!