Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet intenzív szoptatás...

Lehet intenzív szoptatás mellett, menstruáció nélkül teherbeesni?

Figyelt kérdés
Fél éves a babánk, de szeretnénk kis tesót, mivel kis korkülönbséget szeretnénk a gyerekek között. A kislányom igény szerint szopizik, cicin hajlandó csak elaludni. Meg még egy olyan kérdésem lenne, hogy a terhesség miatt ugyanúgy szoptathatnám a lányomat?

2021. febr. 19. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ès igen


Kiváltott étkezés nélkül 6-8 szoptatás meleltt mensi nélkül lettem terhes a tesóval.



A kis korkülönbséghez sok erőt.

Aterhességhez is egy ekkora babàval.


Mi is tervezetten vállaltuk beg.. de ma màr úgy látom, hogy 2 évesnte kellett volna, nem hamarabb

2021. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy szoptathatod, de arra is készülj, hogy esetleg neki nem fog kelleni a cici. Megváltozhat a hormonok hatására a tej íze.
2021. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

2. Vagyok


Vègig szoptattam, 10 hónap tandem is volt

Nekem kellett leválasztanom

2021. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe lehet esni.

A másikat nem tudom

2021. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🙂 örülök 2.,hogy azt írtad, hogy te tudtad terhesség alatt is szoptatni a babadat. Nagyon nem szeretnék vele idő előtt felhagyni.
2021. febr. 20. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elégg 50-50%, hogy összejön-e. Én pl tudom, hogy nekem nem volt ovum, amíg nem volt ciklusom, bár akkoriban még nem is nagyon szexeltünk, de akkor is gumival.

Nekem szülés után 7,5 hónappal jött meg (6 hósan kezdtük a ht-t és szépen halad, ezért egész hamar meg is jött). Végül rendszeres ciklus mellett lettem terhes a nagy 1,5 éves korában. Még mindig szoptatom, bár mióta pozit teszteltem, megváltozott sok minden, már nem úgy kéri meg nem annyit, de azért még kitart és szopizik így is. Kíváncsi lesz, meddig kéri még, lehet, hogy tandemezni fogunk

2021. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!