Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pattanások megjelenése csak...

A pattanások megjelenése csak PMS tünet vagy lehet terhesség jele is? A mellfájdalom “minőségében,milyenségében”van különbsèg mensi és terhesség előttt?

Figyelt kérdés

Nekem a pattanások eddig a közelgő mensit jelezték, de lehet most csak egy gyógyszer miatt, ami eleve a faggyút kilöki, de kb 6 nap múlva kéne megjönnie és most több lett a szàmuk.


Mellfájdalom is van de olyan mintha ez más lenne mint eddig, de nemtudom elmagyarázni . ( kevés az esély hogy terhes lennék, max előváladék, 30-31 napos ciklus, 9. Napon való aktus, nem rendes megszakítós, pár lökés majd teljesen máshogy lett befejezve a dolog)



2021. febr. 20. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz gyereket gumival!
2021. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem más volt. Az volt a legelső furcsa dolog. Pms mellfájdalom se jó, de az inkább csak érzékeny, nem püffedt úgy meg.


Terhesen óriási duzzadt pufi melleim lettek és ha nem vettem fel melltartót, akkor fájt attól, hogy sétálok. Ami amúgy soha nem volt korábban. Hasra feküdni se tudtam.

2021. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
6 nap alatt bármi megtörténhet még,akár meg is jöhet.Felesleges az agyalás és a tüneteken való gondolkodás mert még nagyon korai.Tesztelsz a menzesz napján vagy vársz még 1 napot és úgy vagy ha bizonytalan vagy még így is akkor még 2 nap és ismét teszt és így tovább.Ha ez sem elég akkor 2 hét múlva nőgyógyász ugyanis hamarabb menni értelmetlen mertha esetleg terhes vagy úgysem látna még jóformán semmit az ultrahangon sem.Hcg vérvétel ami a biztos és 3-4000 Ft-ot fizetsz de legalább a bizonytalanság megszűnik
2021. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem látom püffedtnek meg nagyon semmi csak néha mintha valami nyomás lenne rajta, de nem mindig és nemis érzem folyamat mindkettőn. Nemtudom beképzelem e vagy megtudom e húzni valamivel mellizmot.

De lehet tényleg csak képzelődöm.

2021. febr. 21. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2021. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2021. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lett két negativ teszt. Aztán megjött aminek megkellett.
2021. ápr. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!