Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után mennyi idővel...

Aktus után mennyi idővel jelentkeznek a terhesség első jelei? És mennyi idő után mutatja ki a teszt az eredményt leghamarabb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 22:00
 1/9 anonim válasza:
14%

Menstruacio után 10 nap


De ha veszel tesztet minden rá lesz írva pontosan

2021. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Aktus után kb 2-3 hét múlva elmaradt menstruáció az első jele. És egy erősebb teszt akár már aznap is kimutatja
2021. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az aktus pont ovukor volt kb 9-10 nap, ha előtte, mert a sperma 3-4 napot is várhat bent, akkor 13-14 nap
2021. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
A terhessègi tesztek általában az elmaradt menstruáció napjátol kezdve mutatják ki. A tünetek 4-5 hèten jelentkeznek èrezhetőbben de akinek érzèkenyebb a teste annak jelentkezhetnek hamarabb is :)
2021. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 1 hét késés után csináltam tesztet az már pozitiv volt.

Tünetem nem volt talán a teszt előtti napon az tűnt fel hogy füstölt kolbász után krémeset ettem.

Amugy 12 hétig iszonyat fájtak a melleim de nem vettem tünetnek mert mielőtt meg jön is szokott fájni.

Érdekes amúgy mert mióta szültem és újra menstruálok ez a tünetem teljesen megszűnt

2021. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 gyermekes anyukaként én még várom az első tünetet... 😄 nem kell lennie semminek, csak lehet. Tesztet a leghosszabb ciklusod napján érdemes csinálni, ergo ha gyakran késik 5-6 napot, én azt kivárom.
2021. febr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat semmi nem volt.

Ha tunet az h megorultem a sultkrumpliert es a narancsert akkor ennyi.


De egeszsegileg sokkal jobban ereztem magam mint nem terhesen. Tobb enegriam volt jobban porogtem. A hangulatom is jobb volt.

2021. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha tervezett baba, akkkor érdemes csinálni, ha elmaradt 1-2 napja a menstruáció. Ha inkább "baleset" volt és nagyon nem középidőben, akkor olyan 18 nappal aktus után, addig ha negatív, mindig kétesélyes. Tünetekre nem lehet alapozni, mert simán az izgulás meg a menzesz közeledte is produkálhat bármilyen tünetet, mint kívánósság, pisilhetnék, hányinger, puffadás, mellfeszülés és hasonlók..., másnak meg ugye semmilyen tünete nincs terhesen se.
2021. febr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 2 hét mulva mutatja ki és 4 hét mulva lesz tünet,ha egyáltalán lesz.
2022. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!