Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász látni fogja...

A nőgyógyász látni fogja ultrahangon, hogy megvolt e az ovuláció?

Figyelt kérdés
2 hete voltam nála 12. ciklusnapon. Volt egy 18 és egy 15 mm-es tüszőm. Ezen a héten nagyon szurkál mindennap a jobb oldali petefészkem. Holnap megyek megint ultrahangra. Fogja látni ha megrepedt a tüsző? 27. ciklusnapom van ma, elhúzó menstruációm van általában sajnos a pcos miatt.

2021. febr. 26. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, fogja látni, ha volt tüszőrepedés. Sárgatest ott marad ilyenkor, ami a mensivel távozik csak, vagy terhesség esetén marad a méhlepény kifejlődéséig. Gyakorlatilag csak uh-val lehet megállapítani, hogy valóban megtörtént e a repedés, semmi más módszer nincs rá, még a hőgörbe is lutri.
2021. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kíváncsi vagyok. De hétfő óta szurkál a petefészkem, ma is nagyon erősen. Lehet még csak próbálkozik megrepedni majd holnap kiderül.
2021. febr. 26. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,nem biztos hogy megrepedt.Nekem akkor is szokott szúrkálni amikor növekszik a tüsző.Uh alapján követjük mi is és az biztos képet ad
2021. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát teljesen kiakadtam. Eddig sztks dokihoz jártam, most egy magánhoz mentem 15 ezer volt.. Erre az uhra annyit mondott, hogy petefészkek rendben, semmi mást. Mikor kérdeztem volt e ovulációm azt mondta azt nem látni, ha ciklus követést akarok menjek 12.napon. Olyan gyorsan elhajtott, hogy csak pislogtam.
2021. febr. 27. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor 12.napon menj de ne őhozzá ha tanácsolhatom.Kicsit kedvesebbet is fogsz biztos találni ha már fizetsz érte.Felháborítóak tudom.Én meddőségibe járok és ott 14.napon kell mindig menjek és úgy követjük a ciklusomat
2021. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt se tudom így mikor teszteljek akkor.?
2021. febr. 27. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hcg tesztet majd két hét múlva. Ha Budapesten élsz tudok ajánlani igazán jó és kedves dokit akit lehet kérdezni és válaszol is. Sajnálom, hogy ilyet fogtál ki. A ciklus alatt pedig vagy domináns tüszőt lehet látni vagy a nyomát, hogy megrepedt, esetleg túl nagyot ami nem repedt meg. Szóval olyan nincs, hogy azt nem látni.
2021. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok, azért köszönöm. Most is nagyon szurkál amúgy a petefészkemnél úgyhogy lehet még meg se repedt.
2021. febr. 27. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!