Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak naptár szerinti peteeresk...

Csak naptár szerinti peteereskor várható teherbeeses? Vagy van esély hogy később érik meg a petesejt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehet. Én 26.ciklusnapon estem teherbe, jóval később is lett pozitív a tesztem. Előtte hónapban egy spontán vetélés kavarhatott be.
2021. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A naptár nem lát beléd, az csak egy becslés az átlaghoz.

Peteérés általában a következő menzesz, mínusz 12-14 nap az átlagnak, de még ezen túl is lehet egyéni ritmusod, hisz van, aki menzesz alatt esik teherbe, másnak meg akár több pete, megint másnak meg egy sem érik meg egy ciklusban.

2021. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek pontos a ciklusa és tudja pontosan a luteális szakaszát, akkor egy kalkulátor is meg tudja mutatni. De ebbe belekavarhat betegség, depresszió, gyógyszerek, alkohol stb...
2021. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a mensi után 2nappal estem teherbe...
2021. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor van esely, köszönöm!
2021. márc. 5. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Van esely siman. En pl ovulacios tesztett tudtam meg h hiaba 26 naposak a ciklusaim a peteeres - 17, 18 napon szokott lenni. Sajnos a naptar nem mindig megbizhato :(
2021. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!