Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után mennyi ideig...

Aktus után mennyi ideig legyek gyertya pózban? Milyen időközönként legyünk együtt ? 1-2 naponta ? Nagyon szeretnénk már babát.

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 03:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges a gyertyapoz. Én aktus után, szinte azonnal zuhanyoztam mindig, és most várom a tervezett 2. babánkat.

En csak annyit tettem, hogy figyeltem kB. mikor van peteeresem. Ennyi.

2021. márc. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Azt ugye tudod, hogy a gyertya póz kb annyit ér, mint halottnak a csók..?!

Semmiképp ne naponta, a 2 naponta az jobb.

2021. márc. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem a pózoktól leszel hamarabb terhes....

Ha nem jön a baba el kell menni vizsgálatokra. Hormonsor, pajzsmirigy, IR.

2 naponta ajánlott együtt lenni, mert a spermiumoknak idő kell újra termelődni.

Ne várjatok a vizsgálatokkal, mert ha kell valamit kezelni az megint csak hónapokat vesz el. Utálok orvoshoz járni, de 5 év után életem legjobb döntése volt orvoshoz fordulni, mert nem jött a baba. Pedig a pózokon kívül a konyhamágiáig mindent kipróbáltam, volt amivel ártottam mint használtam. Így minden babára vágyónak ajánlom a vizsgálatokat.

2021. márc. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ez tényleg nem a pózon múlik, az ember a feje tetején is pöröghet, ettől a görcsös akarástól nem fog összejönni... És ezt nem bántásból írom, hiszen én is ugyanilyen voltam, mindent bevetettünk, hogy sikerüljön a baba... Aztán csak nem jött össze...

Megbeszéltük a férjemmel, hogy tartsunk egy fél év pihit a témában, hogy lelkileg is rendezzem magam mert itt már több mint egy éve próbálkoztunk és gondoltuk, ha utána sem jön, akkor irány az orvos és kivizsgáltatjuk magunkat...

Na ahogy ezt megbeszéltük és elengedtem a dolgot egy időre egy zuhányzás közbeni szerelmeskedésből összejött a baba az első hónapban 😄 pedig akkor aztán utána rögtön megmosakodtam meg minden...😊

Sok sikert kívánok nektek és a legjobb tanács amit adhatok az, hogy próbálj meg ne rágörcsölni! Remélem hamarosan sikerülni fog nektek!

2021. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Mi 10 hónapig próbálkoztunk, a 10.hónapban peteérés környékén az együttlét után párnát tettem a fenekem alá hogy meg legyen emelve, így voltam kb 15-20 percet és ezután pozitívat teszteltem amikor meg kellett volna jönnie. Én hiszem hogy ez segített.

Egy próbát megér én úgy gondolom. Az orvos úgyis csak 1 év próbálkozás után kezdi el a kivizsgálást.

2021. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
🤦‍♀️
2021. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
99%
Őszintén...melyik doki fogja ellenőrizni, hogy mióta próbálkozik bárki is? :D
2021. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Semeddig ne legyél gyertya pózban mert nem segít semmit sem.Kivizsgálás mindkét oldalon viszont rengeteget segítene
2021. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél én is csináltam ilyet hülyeséget, mégis nehezen jött össze. Másodiknál nem volt semmi "hókusz-pókusz", és pár hónap alatt összejött. Tehát tapasztalatból írom, nem feltétlen működik. 2-3 naponta elég együtt lenni.
2021. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön a baba, még csak ne is sima nődokihoz menj, hanem klinikára, meddőségi központba.

Az ilyen olyan nődokik csak mind pénzkidobás, a végén úgyis a meddőségire küldenek...

2021. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!