Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez? Hüvelyi uh

Mit jelent ez? Hüvelyi uh

Figyelt kérdés

55×25 mm-es uternusban 3mm-es endometrium, környezetében kóros rezisztencia nem ábr.

Douglas szabad.



2021. márc. 8. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

a petefészkedben 3 mm-es petesejtjeid vannak. termékeny vagy, ennyit! ^^

endometrium= petesejt. douglas: petefészek

2021. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz vagy szedtél fogamzásgátló tablettát? Az endometrium a méhnyálkahártyát jelenti, ami most nagyon el van vékonyodva.
2021. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

A méhed mérete az első adat.

Az endometrium a méhnyálkahártya vastagsága,szerintem még menzesz utáni értéknek is nagyon vékony.

2021. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

#1

Anatómiából most buktál meg 🤪


uterus = méh

endometrium = méhnyálkahártya

douglas = a hasüreg legmélyebb pontja az uterus mögötti terület


A petefészek egyébként az ovarium

2021. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

# okés, nem véletlen fel se vettek az orvosi egyetemre XD

(így nem tudtak megbuktatni, de most tanultam tőletek valamit)

2021. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Huh túlzottan vékony méhnyálkahártya. Ciklusban ezt mikor nézték? Ezzel nem leszel terhes, ha nem sikerül javítani rajta, bár nem írtad a körülményeket.
2021. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Óvszerrel szoktam védekezni.
2021. márc. 9. 07:35
 8/14 A kérdező kommentje:

#3

Nemrég kezdtem nemi életet. 2 alkalommal történt meg a dolog. Az első karácsony előtt történt, de normálisan megjött a menstruációm. A következő alkalom január vége felé. De már gondok voltak. 3 napot késett. Természetesen óvszerrel védekeztünk az alkalmakkor. A vérzés 1napig volt normális a 2.napon kevesebb folyt és a 3.napon már csak vizelet ürítéskor távozott és törléskor, ez még 2 napig folytatódott. Következő héten mell érzékenység és nagyobbodást vettem észre , furcsa módon a semmi miatt is izzadok.Tesztet csináltam, negatív lett. Aztán tejfehér hüvelyi folyásom volt és még fájtak a melleim. Aztán eltelt egy hét, újra csináltam tesztet,negatív lett. A petefészek környékén,majd a derekam táján fájdalomra lettem figyelmes. A ciklusom 24-28napos. A ciklus 21. napján jött a vérzés, elsőnek barnás kis váladék volt majd rendes vérzés, de már megint kezdődik az hogy vizelet ürítéskor távozik. Voltam dokinál hüvelyi uh-t csinált. Aztán elküldött. Ugye nem lehetek terhes ? Még mindig fájnak és érzékenyek a melleim és el vannak színeződve. Az uh-t a ciklus 27.napján csinálták.

2021. márc. 9. 07:43
 9/14 A kérdező kommentje:
Másrészt nem örülnék egy gyereknek.a sulit be kellene fejeznem. Még 1,5 évem van érettségiig.
2021. márc. 9. 07:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves. Lehetetlen a terhesség 3 mm-es a méhnyálkahártyád. Tehát ezen a téren nyugodj meg.


Jelenleg nagyon fiatal vagy, nem állt még be a ciklusod, ilyenkor gyakori a hormongond, ami még sokat fog változni kb 20 éves korodig.

A terhességhez minimum 8mm méhnyálkahártya vastagság kell, hogy be tudjon ágyazódni a megtermékenyített petesejt. Neked ez 3mm. Tehát NEM VAGY TERHES! A tüneteket a hormonok változása okozza, de nem fogják vizsgálni mivel még fiatal vagy és sokat fog még változni. Nyugodj meg és védekezz tovább ügyesen és akkor nem lesz baj :)


Emelem kalapom, hogy ennyi idősen voltál elég bátor nődokihoz fordulni. Tartsd meg ezt a jó szokást. Minden jót kívánok és tényleg nyugi, mert nem vagy terhes :)

2021. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!