Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tényleg lemaradtunk...

Lehet tényleg lemaradtunk erről a hónapról?

Figyelt kérdés

31-35 naposak a ciklusaim. Ebben a ciklusban kezdtem követni a hőmet rendesen, nyelv alatt mért hővel. Most vettem először ovu tesztet is kipróbálásra. Ez 3. próbálkozós hónapunk.

A ciklus.hu naptárat használom már jó ideje, aszerint 31 napos átlagban a ciklusom, 12re számolja az ovulációt. Kíváncsiságból csináltam egy lh tesztet 5én, illetve ma. A mai sokkal gyengébb lett, pedig elvileg most már közelednék az ovuhoz.

( [link] )


A ciklus.hu-ban vezetem a hőmet, csinál diagramot is, aszerint 4-én volt az ovum, habár én azzal a nappal alapvetően nem számoltam, mert a megszokotthoz képest sokkal korábban ébredtem. Amikor megjött, 36,1-re esett le a hőm, azelőtti napokban 36,6-36,7 volt. Tudom, ez sem ad 100%ban biztos adatokat.

[link]


A méhnyaknyák 2 napra van bejelölve, közötte végig volt "krémes" folyásom.


Szerintetek tényleg lehetett olyan korán a peteérésem, 9. ciklusnapon? Van hasonlóval tapasztalatotok?


Nem adjuk fel a hónapot azért, 2 naponta igyekszünk együtt lenni a számolt termékeny időszakban.. :)


Köszi ha megosztjátok a tapasztalataitokat!


2021. márc. 9. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy a múlt héten jöttek a pattanások, már elmúltak. viszont mintha a petefészkeimet mostanság érezném kicsit, és egész nap csak ennék, ilyen többnyire ovu tájékán volt nálam
2021. márc. 9. 17:16
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Mi lenne ha amúgy rendszeresen együtt lennétek 2 naponta? Vagy annyira azért nem vonzódtok egymáshoz vagy mi? Sose értettem ezeket a kérdéseket...
2021. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem gondolod, hogy bármi oka lehet annak, ha valakik nincsenek együtt egész hónapban 2naponta? ha váltott műszakban dolgoznak, és még csak nem is találkozik a két ember, vagy épp fáradt, beteg, nincs kedve? vagy csak szimplán nem nagy szex igényű emberekről van szó?
2021. márc. 9. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Én csak azt mondom ha számolgatsz és csak akkor vagytok együtt amikor a naptár szerint baba lehet belőle azzal nagyban csökkennek az esélyeid
2021. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A görbéd alapján valóban hamarabb lehetett ovu, de még kell pár nap, hogy biztos legyen. Amúgy a ciklus.hu nem jó erre. Ha pl napok múlva lenne csak ovud és látszódna meg pozi ovu tesztet is beírnál nem javítaná a behúzást. Tervezettbaba vagy fertilityfriends-et javaslok.


Ha valóban megvolt az ovud akkor jóval rövidebb ciklussal számolj.

2021. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm! megadtam az adataimat mind2 helyen, kíváncsian várom a visszajelzéseket.

a hő, vagy a nyák mérvadóbb? a progikban úgy látom a hő, hiába adom meg a nyák adatokat, semmi nem változik rá. mára kicsit alacsonyabb lett a hőm, mint általában szokott lenni.

gyanítom a nagyobb hő leesésénél valóban bekavart a korán kelés. el is engedtem a hónapot, erre ma reggel tojásfehérjés nyákkal ébredtem, szóval gyorsan tettünk is az ügy érdekében 😀 délután nézek egy ovu tesztet is, hogy az mit mutat.

2021. márc. 11. 09:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos soha semmi nem biztos. Nyák lehet egy héttel hamarabb is. Jellemzően ovu után szár lesz az ember majd mensi felé közeledve vízes krémes ismét. A görbevezető pogik a hőt veszik alapul max az LH teszt az amit figyelembe vesznek. Érdemes lenne egy két ciklusban használni. Sajnos egy pár ciklus mindig türelem játék. De hátha közbe bekopog a gólya :)
2021. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

türelmesen várok, de persze nagyon örülnék, ha összejönne minél előbb, nem akarok 30on túlra csúszni a babával, bár addig még van pár évem :)

olvasgattam még kicsit, a hormonmentes.hu-n olvastam, hogy inkább a nyák a mérvadó, hiszen a hőt sok dolog befolyásolhatja (alkohol, nyitott szájjal alvás, szoba hőmérséklete, betegség, stb.). szóval még bízok ebben a hónapban ☺ bár ha tényleg még most van a termékeny időszak, fura számomra a ciklus elején erősebb lh teszt, bár lehet akkor kevesebbet ittam az előző 2 órában.

2021. márc. 11. 12:35
 9/9 A kérdező kommentje:
5: kipróbáltam a tervezett babát, az sem módosít, ugyanúgy ahogy a ciklus.hu sem. ellenben a fertiliyfriends és a premom (oké, itt hőmérsékletet váltani kell) igen. utóbbi program jobban tetszik :)
2021. márc. 19. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!