Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kezdjem el szedni a...

Mikortól kezdjem el szedni a baratcserje kapszulát termékenység fokozasa céljából? A cikusom melyik idoszakaban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok minden kering a neten, magamtól én nem biztos hogy szedtem volna, mert elég lutrinak tűnik.


A saját esetem írom le, de ez nem ajánlás:

PCOSel/gyenge ovulációval diagnosztizált endokrin doki, és ő ajánlotta, hogy az első 10 ciklusnapban szedjem 3 hónapig. Mellette egy rakat más dolgot is felírt, metformint, halolajat, myo-inositolt, q10-et (sok mindent már szedtem régebb óta és életmódváltáson, súlyvesztésen is túl vagyok már rég).

Most vagyok a 2. hónapban, egyelőre úgy tűnik 2-3 nappal előbbre hozta a kicsit kései peteérésem, de amíg szedem, addig kipattogok és gyakrabban van hányingerem.

Összevetve én nem lettem nagy rajongója, de mivel doki ajánlotta, még egy hónapig próbálkozok vele.

2021. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annó én is vettem, de nem szedtem be...utólag olvasgattam jobban utána és nagyobb kárt okozhat mint hasznot. Ugyan ez igaza a cickafark palástfű teára is. Abba belementem és rosszabb lett minden mint előtte. Orvosi javaslat nélkül ne kezdj semmit szedni, mert további hónapokkal növelheted meg a sikertelenséget. Ha nem jön a baba irány a doki és vérvétel. ( a doki amúgy sem tudja mikortól próbálkoztok szabad nagyobb időt mondani)
2021. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen!
2021. márc. 10. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!