Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a barátnőm terhes?

Lehet a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a barátnőmmel febr.22-én csináltuk,nem húztam gumit,mert azt mondta,hogy nem kell,mert nem termékeny a napokban. Én ebbe bele is egyeztem,de az orgazmusom előtt természetesen kivettem. Mindig hónap elején (2.-a) körül szokott neki megjönni,de még mindig késik neki. Azt mondta hogy múlt hónapban is késett.


Lehet terhes?



2021. márc. 10. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehet. De azért nem olyan nagy a valószínűsége.
2021. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem odaírni hogy 15 éves.
2021. márc. 10. 20:48
 3/19 A kérdező kommentje:
#1-es köszönöm a válaszod!
2021. márc. 10. 20:51
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Volt itt egy kérdés tegnap arról, hogy mi értelme van a felvilágosításnak. Na pont az lenne az értelme, hogy ilyen kérdéseket nem kellene megválaszolnunk.


Lehet terhes, akkor is, ha nem a termékeny napjaiban van. Egy orgazmus okozhat peteérést. Akkor is terhes lehet, ha kiveszed, mert már az előváladékban van spermium.


Keezdhetsz gyűjteni pelenkára.

2021. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Uh, 15 évesen még egyáltalán nem olyan biztos a ciklusa, hogy ilyet bátran ki tudjon jelenteni, hogy mikor vannak a termékeny napjai (hiszen írtad is, hogy máskor is késett neki).


Csináljátok tesztet.

2021. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha múlt hónapban is késett neki, akkor most se 2-a körül kellett volna megjönnie, nem?

Soha ne higyj el ilyent nőnek, hogy "épp nem termékeny, most lehet", mert egyszer megjárod majd.

Kicsi az esély a terhességre, de sose kizárt, ha nem védekeztek.

2021. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
MINDIG kell óvszer!
2021. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. márc. 10. 21:03
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Na jó...Kissé maradi vagyok. 15 évesen (bár még éppen szűz voltam) azt se tudtam, hogy termékeny napok vannak kb. És nem azért, mert buta lettem volna.

De tudod mit tudtam? Hogy ha nem akarok gyereket, akkor szedem szépen a fogamzásgátló tablettát és/vagy a szexpartnerem gumit kell, hogy húzzon. Ehhez még csak atomfizikusnak sem kell lenni.

Egyébként remélem kamu a kérdés.

2021. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Patika, drogéria nyitva van, 500 forint egy teszt
2021. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!