Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös teszt mikor mutatja ki...

25-ös teszt mikor mutatja ki legkorábban a terhességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek a 25-ös teszt mikor lett leghamarabb pozitív? Ma vagyok a 12.dpo-n és csináltam egy 25-ös tesztet, mert olyan tüneteim voltak ami eddig még soha de teljesen negatív lett. Ebből még lehet valami? Ha baba lenne, akkor már halvány pozitív kéne legyen?

2021. márc. 15. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a 13.dpo-n lett halvany, de jol kiveheto pozitiv az x-epil. De van akinek mensi elmaradasa utan 1 nappal lesz pozitiv a teszt.egyenenkent valtozo ez szerintem. Ameddig nem jön meg van remeny. Szurkolok❤️
2021. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!❤️

Én nem szoktam előbb tesztelni, de olyan fura tüneteim voltak, ami eddig soha és nagyon reménykedtem hogy pozitív lesz.. Egy kicsit elment a kedvem a negatív teszt láttán, de még van egy kicsi reményem addig, amíg nem jön meg.

2021. márc. 15. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

9 honapig próbálkoztunk.

Ez alatt 2x is volt olyan, hogy nemvart napján teszteltem reggel, pozitiv lett (ferjem es barátnőm is azt mondta rá, nem én képzeltem be) estére mégis megjött.


Most nemvárt utáni nap délután teszteltem, full erős lett. 11hetes vagyok.

2021. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó! Boldog babavárást! 😊

Akkor nekem is van még egy kicsi remény, amíg nem jön meg addig minden oké.

2021. márc. 15. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Míg nem jön meg addig van reményed.Menzesz napján tesztelj újra vagy ha kimarad rá 1-2 napra és az már szinte biztos eredmény
2021. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alsó a 25 ös

[link]

2021. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó!😊 Nekem sajnos teljesen negatív.
2021. márc. 15. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a 25-ös Gabriel ilyen volt a 12 dpon.


[link]


Próbáld meg 10-es teszttel. A facelle már erős volt mikor az xepil másnap még pl nekem is irtó halvány volt.

2021. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!