Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki tudja hogy ovu...

Volt olyan aki tudja hogy ovu utan 1 nappal eshetett teherbe?

Figyelt kérdés
Ferjemmel most sajnos csak ugy tudtunk egyutt lenni hogy LH teszt szerint hetfon volt ovum es kedden voltunk egyutt. Nagyon orulnek ha ossze jonne de felek keso.
2021. márc. 17. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Pozitív lh teszt után 24-36 óra mire megreped a tüsző.Ezt nem tudtad?
2021. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet rá esély! :) nekem az alkalmazás a pozitív teszt utáni napra írja mindig az ovu napját
2021. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze!Ezt mondom én is.Nincs elkésve egyáltalán a kérdező
2021. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az LH tesztem az vasarnap volt pozitiv. Kedves elso nem tudtam egyebkent hogy annyi ido alatt reped meg. Koszonom!
2021. márc. 17. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Szóval vasárnap volt pozitív ovu teszt. Onnan 24-36 óra a tüszőrepedés, onnan meg 24 óráig megtermékenyítés a petesejt, szóval papíron van esély a megtermékenyülésre, de ami rajtatok múlott, megtettétek, most engedd el a dolgot és várd ki, hogy megjön vagy nem, mást nem tudsz tenni csal stresszel magad ami meg nem tesz jót.

És kérlek ne kezdj el 9 napon tesztelgetni meg ilyen hülyeség mert többet árt, mint használ.

2021. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Így igaz #5-ös👍👍
2021. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom az infot!! probalok nem stresszelni rajta 🥰
2021. márc. 17. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Amit az 5-ös ír, az általában igaz, de nem szentírás, tehát nekem pl. a pozitív teszt napján van ovulációm, nem mindig igaz ez a 24-36 óra. A petesejt is inkább 12 óráig termékenyíthető meg, a 24 az olyan határérték, ami kb. extrém esetben fordul elő. Viszont az igaz, hogy csak tesztek alapján nem lehet pontosan megállapítani az ovu napját. Az LH-teszt utáni másnapot mondják, mert ez az átlag, de lehetett neked már vaásrnap is, meg akár kedden is. De tegyük fel, hogy hétfőn volt ovud, és kedden voltatok együtt, ilyen esetben nagyon kevés az esély, mivel a spermiumoknak is kell egy kis idő, amíg feljutnak.
2021. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sehogy máshogy nem fog kiderulni, minthogy ki kell várni a következő mensit.

Van rá esély, de ha minden klappol sem biztos hogy összejön, szóval kár ezen agyalni.

Szexeltetek amikor tudtatok, a többi a csillagok együttállásán múlik 🙃

2021. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igy van varok es meglatjuk mi lesz. Sajnos en se tudok tobbet tenni.
2021. márc. 17. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!