Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy két hete összejött...

Lehet, hogy két hete összejött a baba. Az elmúlt napokban hányinger, szédülés, no mensi (csak min. Barnázás), a tegnapi tesztem neg. Hőmérőztem is, hajnalban ébredéskor 36,2, viszont már 10 perccel utána 37 fok, egyébként egész nap 37,4. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

kicsit szétszórt módon irod le...


- minden lehetséges.

-a tünetek semmit sem jelentenek ilyenkor lehet hogy nem is a baba miatt vannak.

-a tegnapi teszt az menstruációhoz képest mikor? elötte? utánna?

- ha utánna tehát már meg kellett volna jönnie de nem és úgy negativ lehet hogy később fogant ...

-mi az hogy hajnalban hőmérőztem


hánykor szoktál egyébként? ehhez képest mikor mérted amikor a 36,2C volt - babához alacsony.-

hőmérőzni 10 perccel később nem kell felkelés elött még ágyban kell...


nappali hőt sosem vesszük alapul



SZÓVAL NE HARAGUDJ DE A KÉRDÉS EGY NAGY KATYMASZ ÉS CSUPA BIZONYTALAN INFORMÁCIÓ IRJ NAPOKAT IDŐPONTOKAT VAGY LINKELJ HŐGÖRBÉT ...


EZ ALAPJÁN NEM LEHET MONDANI SEMMIT.


jó???


EGYÉBKÉNT A LEIRTAK ALAPJÁN NEM VAGY TERHES.

2010. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eszo ***** válasza:

szerintem esélyes. mikorra nem várod/vártad? már késik?


én nem hőmérőzöm, de 3 napja én is éreztem d.u-nonként, hogy magas, és 37' volt..nem tudom..remélem jót jelent!


drukkolok!

2010. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 letta88 ***** válasza:

Sziasztok!


Csak az számít amit reggel rögtön az ébredés után mérsz.semmi más!!Ez még nem jelenti azt hogy nem vagy babás mert nem törvényszerű mindenkinek 37 fokos láz.Tesztelj ha már késik és ki fog derülni!Szurkolok hogy babátok legyen!!!

2010. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs az összevisszaságért :)

PCOS miatt nekem kiszámíthatatlan a mensi, 6-7 hét szokott lenni.

Múlt csüt iszonyatosan görcsöltem, de nem jött meg, csak barna folt volt, minimális mennyiségben.

Ez még ma is van.

A hőmérőzést eddig nem próbáltam, csak az egyik barátnőm mondta tegnap, hogy amióta ő babás, állandó 37,4-37,5 a hőm.

Nekem tegnap du pihenés után 37,4, késő este is annyi volt. Nagyon korán kelek, ma hajnalban 36,2 mértem, pisi után már elkeztt emelkedni, azóta egyfolytában 37,4-37,5.

A tesztet napközben csináltam tegnap, neg lett.

Reggelente hányingerem van, de ami rosszabb, hogy szédülök, pedig ez nem jellemző rám. Még hajnalban is forgott velem az ágy.

Hétfőn voltam dokinál, aki még nem látott semmit, de azt mondta, ha 3 hetesnél kisebb a baba, akkor ez normális.

2010. aug. 19. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen szóval a pcos görbe nem az asztalom igy már csak ált. irok.


a felkelés elötti hő az igazi

de nekem a 37.4 már magas szerintem az inkább betegségre mint várandósságra utal.

2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 eszo ***** válasza:

és du-ra a 37'??


mondom nem szoktam mérni..de nekem a napközbeni hőm az az előírás szerinti 36,6 szokott lenni..most meg érzem, hogy több, mert tök nyomott vagyok!

2010. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pco miatt is barnázhattál. szerintem nem vagy babás.
2010. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hétvégén még csinálok egy tesztet.

egyébként a hőmérséklet csak hüvelyben mérve fixen 37,4 (EGÉSZ NAP!!! a hajnalt kivéve) a testhőmérsékletem 36, 3-36,5 körül van.

én egébként soha nem hőmérőztem, tegnap csak azért kezdtm mérni, mert a 7 hetes kismama barátnőm javasolta. egyébként ő is pco-s, napok óta barnázik, nála a terhesség óta magas ennyire a hüvelyben mért hőméséklet.

a szédülés az, ami a legjobban "zavar", ma kétszer is majdnem eldőltem...

igyekszem nem kattogni ezen, de azért jó, hogy ti is agyaltatok velem. köszönöm, szép napot :)

2010. aug. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!