Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat hetes terhességet kimutatn...

Hat hetes terhességet kimutatna a teszt ?

Figyelt kérdés

Amikor teszteltem februárban előző menstruációmtól számolva hat hetes terhes lettem volna. Akkor negatív lett a tesztem így nem foglalkoztam vele. Abban a ciklusomban a 23. napjától három napig barnáztam enyhén. Rá cirka másfél héttel teszteltem. Most viszont egy hete késik megint a menstruációm , nemrég néztem rá naptáramra mikor kell megjönnie . Terhességre csak februárban lehetett esélyem azóta nem voltam együtt senkivel (szakítottunk) .

Sík ideg vagyok most ... Ugye semmi esély a terhességre? Csak hétfő tudok tesztet venni . :(


2021. márc. 20. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy terhes vagy de hétfőn úgyis kiderül
2021. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
tesztelj egyet, az megmondja hogy terhes vagy e. előzőleg nem mensiztél? vagy a barnázást betudtad annak?
2021. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Barnázást betudtam annak igen ... :)


Első: nagyon remélem , hogy neked lesz igazad !!

2021. márc. 20. 17:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes terhességet ki kell mutatnia a tesztnek.
2021. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél, már más tünetek is lennének, persze ilyenkor az ember beképzeli.. de szerontem sem vagy terhes
2021. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktál rosszul lenni vagy hasonló? Bár ha a multkor tesztelték mikor barnáztál már kellett volna mutatnia valamit
2021. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából amit tapasztalok, hogy híztam illetve melleim nőttek. Viszont nem fáj a mellem , mint amikor meg szokott jönni. Sem pattanásom se semmi. Étvágyam nagyobb lett és sok édeset eszek eddig nem voltam édesszájú . Nincs konkrét terhességi tünetem , mivel ezek lehetnek ugye mástól is. De aggaszt, hogy nem is jön meg rendesen most már január 23. óta (akkor volt meg rendesen utoljára) .

Ha esetleg hormonális probléma áll a háttérben milyen kezelést kapok majd ?

2021. márc. 21. 08:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel méghozzák a vérzést, uh csinálnak, ha jó a doki labort is kér!
2021. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes terhességét biztosan mutatta volna a teszt. Más lehet szerintem az oka késésnek. Pl a szakítás miatti stressz is. Vagy hormonális, de nem kell rögtön bajra gondolni.
2021. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Baj nem lehet egyébként , mivel pont januárban voltam vizsgálatokon akkor UH-n is :) Semmi rendellenes dolgot nem találtak akkor .

Stressz az lehetséges , hála istennek már lenyugodtam csak egy hétig voltam mélyponton ..😅

Remélem semmi komoly bajom nincs 😅

2021. márc. 21. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!