Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fel nyúlt (megujjazott)lehetek...

Fel nyúlt (megujjazott)lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mar millió meg egy ilyen kerdes van, es hogy ‘’felesleges’’ feltenni ujra, de az ember megiscsak szeretne a sajat kérdésére valaszt kapni.


Ma delelott pettingeltem a barátommal, mielott hozzam nyúlt kielégítette sajat magat, es el is ment. Ezek utan rogton elkezdett ujjazni engem. A kerdesem az lenne, hogy hogyha volt sperma az ujjan es fel nyúlt nekem akkor is csak egy minimális esely van a teherbe esésre ugye??

A masik kerdesem, pedig hogy hogyha legkozelebb pettingelunk es ÓVATOSABBAK leszunk,eleg ha gyorsan vízzel megmossa a kezet es utana ujjaz meg?

Szeretnek mindkét kérdésre valaszt kapni, es tudom hogy hülyeségnek hangozhat, de a különböző ‘’vicces’’ válaszokat is elkerülnem most.



2021. márc. 25. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Az evolúció nem olyan gyors, hogy egy 2-3 éves teljesen ugyanilyen kérdésre ne kapnál még releváns választ, akármilyen jól is esik, hogy személyesen a te problémáddal (idiótasággal) foglalkozik valaki.


Mivel kérted, hogy hanyagoljuk a beszólásokat és véleményeket, a legrövidebb választ tudom adni: nem.

Remélem érzed a törődést, hogy most csakis a te kérdésedre megválaszolta ezt valaki ezredjére is.

2021. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

"Tudom hogy mar millió meg egy ilyen kerdes van, es hogy ‘’felesleges’’ feltenni ujra"


Dehogy felesleges, hiszen változnak az idők. Ami tegnap még nem volt lehetséges, az holnapra már az lesz.

Nézzük például a te esetedet.

Ne, is olyan rég még egyértelmű volt, hogy a szeretőd kezén szétkent pár milligramm ondótól nem lehetsz terhes. Azonban a sunyi kis hímivarsejtek fejlődnek ám, és mostanra megtanulták, hogyan kell túlélni. Bizony, ma már sokkal nagyobb esély van arra, hogy az ondós kézzel ujjazástól teherbe essél!

És ezzel el is értünk a második kérdésedhez. A víz ma még elég lehet. De pár hónap múlva már jobban teszitek, ha szappannal mosakodtok, mert addigra könnyen tovább mutálódhatnak az ondósejtek, és képesek lehetnek a vizet túlélni.

2021. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha két ujját is feldugta, akkor ráadásul ikrek lesznek.
2021. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem és igen. Nem, nem lehetsz ennyitől terhes, és igen, ha sima vízzel (bár ha már úgyis ott van, akkor már nem magától értetődő a szappan is?) kezet mos az elég bármire.


És nem, sajnálom, akármennyire is úgy érzed, a te problémád, kérdésed még mindig semmivel sem különlegesebb, mint a pontosan ugyanerről szóló ötmillió másik.

2021. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szinte esélytelen, de azért 0%-nak se mondanám.
2021. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kérdésem, hogy miért nem te verted ki neki miközben ő is csinál neked valami vagy csináltátok szájjal egyszerre?


Valószínűleg nem lesz baj, de azért nem kellene kísérletezni

2021. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazástól nem leszel terhes. A sperma a levegőn nem sokáig életképes. Ha megmossa a kezét az pont elegendő. De aki ezekre a kérdésekre nem tudja a választ az minek szexel?
2021. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Max. gondterhes.


Kérlek vedd elő a 8. osztályos biológiakönyvet.

2021. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés éppoly értéktelen, személytelen és idióta mint te kérdező. Láttad a válaszokból azért, hogy nem nehéz visszakeresni még néhány ezer ilyen kérdést.
2021. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!