Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi hcg termelődik napota?...

Mennyi hcg termelődik napota? Nem várt előtt hány nappal lehet már tesztelni? 😊

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, csak tök felesleges...
2021. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Érhet feleslegesen csalódás, ha a nem várt előtt tesztelgetsz.. A negatív teszt elég lelombozó tud lenni, közben meg lehet terhes vagy csak nem mutatja ki. Én legkorábban a nem várt napját mondanám, de inkább azt a napot amikor késik.
2021. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Én pont most jártam így, 11 és 12 dpo szinte erős pozitív predictor teszttel, most nem várt napján halványabb a teszt, uh valószínű kémiai lesz 🙄 hidd el tök nagy csalódás 😔
2021. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Szia 9 dpo n már mutathatja, de nekem is most volt kémiai 11 dpon + lett majd időben meg is jött. Mondjuk van aki vár egy két napot, hogy kimaradjon és úgy lesz +, de attól az még lehet utána is kémiai ha megjön. Te tudod eldönteni, hogy akarod tudni, hogy elindult valami, de nem sikerült vagy nem.
2021. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt most nem ertem.. Meg jött és mégis pozitiv??
2021. ápr. 1. 20:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Először lesz pozitív, aztán megjön. Ezt nevezik kémiai terhességnek:

a spontán vetélés egy formája.

2021. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az embriókezdemény nem tud beágyazódni a méhfalba, így megszakad a terhesség (nagyon sok esetben még azelőtt, hogy a kismama tudna róla).
2021. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

4 vagyok

Igen + lett, de gondolom nem tudott rendesen megtapadni, vagy más baj is lehet és utána még is megjött. Olyan is volt hogy 7és 8 dpon + lett majd 9dpo tól meg már semmi, és időben meg is jött.

2021. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

😔 Értem. Én még azért bizakodom

De akkor ha nem ágyazodik be

Hogy termel hcg hormont? Vagy az mar a fogantatastol termelodik?

2021. ápr. 1. 22:45
 10/19 A kérdező kommentje:

Én 6 nap mulva nem várom.. Viszont alhasi feszülés, enyhe görcs az van.. Sőt én szédülök is olyan szinten hogy 1x el is ájultam. Teszteltem másnap halvány rozsaszin lett... Majd ma vettem meg 1et

Mondjuk ez szerintem selejt lehetett mert a doboza is serult volt.. Es semmi..

A gyogyszer táros ide adott egy 300ftosat.. Hát nem tudom.. Mindjart meg jön érzésem van

2021. ápr. 1. 22:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!