Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Tegnap csinaltam egy 10-es tesztet de negativ lett.

Ma kellene megjonnie.

Mar csak egy 25-os tesztem van

Mikor teszteljek vele szerintetek?



2021. ápr. 9. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a tegnapi 10es negatív, akkor nem kell tesztelnék, valószínűleg ma-holnap megjön. A 10-es tesztek már menstruáció előtt 3-4nappal kimutatják a terhességet.

Menstruáció előtt 3 nappal a legfelső :

[link]

17hkm

2021. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha tudod mikor volt az ovud és nem csúszhatott, ilyenkor már a 25 is mutatná egy nappal mensi előtt.
2021. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szokott késni vagy mindig időben meg jön?

Én várnék 2-3 napot és reggeli pisiből tesztelnék.

Nekem meg kellett volna jönnie már két napja akkor teszteltem, de semmi.

Másnap hajnalban teszteltem és nagyon halvány második csík volt.

2021. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben igaz, amit az első ír. Tudod mikor volt peteérésed?

Ha később volt, akkor még nem mutatja ki a teszt. Nekem nem várt napjához képest 6 nappal volt a 10es pozitív,ennyivel tolódott el az pé. 25össel 16 nap után lett pozi, mégis itt van, már 2 éves.

Szerintem ráérsz 1-1,5 hét múlva tesztelni, ha addig nem jön meg

2021. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindig csuszik valamennyit a menstruaciom, es nem is tervezett baba lenne, csak magamhoz merten furan erzem magam, es lehet becsuszott.

De gondolom ha a terhesseg miatt ereznem magam furan, akkor a teszt is kimutatna mar.

Az elso valaszolonak szivbol gratulalok! Azonban en sem ertek teljesen egyet a valaszaval, akinek hibatlanul rendszeres a ciklusa, biztosan kimutatja a teszt x nappal a menstruacio elott, de sajnos es nem ezt a tabort erositem.

2021. ápr. 9. 10:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! 1 es vagyok, nekem is van, hogy 28 napos a ciklusom, van hogy 37 😊 csak mondjuk én nagyjából érzem mikor van ovum. Nem minden ciklusban. Kisfiam is hamarabb tesztelésből ilyen volt. DE én is csak akkor teszteltem amikor éreztem egy két tünetet. Ha tünet van van hcg is.
2021. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek csak 6.hétben lett pozitív bármilyen terhességi tesztje. A Hcg termelődése nem azonos mindenkinél. Ha a mezesz 1 hetet késik, akkor érdemes újratesztelni - kivéve ha hamarabb jelennek meg terhességre utaló tünetek.
2021. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na teszteltél azóta? :)
2021. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, par napja ami negativ lett. De mar 14 napja kesik, es ennyire sokat soha nem kesett meg.
2021. ápr. 23. 07:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!