Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 1 hónapja kezelt IR-el...

Aki 1 hónapja kezelt IR-el esett teherbe,rendben volt a terhessége?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezelt IR-el 2 év volt mire sikerült. (58kg voltam, most 54vagyok) 17hkm
2021. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teherbeeséssel nincs gond,csak sajnos nem marad meg :(
2021. ápr. 10. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2021. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van, egy vetélés és egy kémiai volt eddig , pedig gyenge IR -es vagyok nem vészes még, semmi más gond nincs hormonálisan mégsem sikerül 🤷‍♀️
2021. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4es!


Nekem is enyhe IR.

2 vetélés :(

De bizakodó vagyok :)

Minden jót kívánok neked is.

2021. ápr. 11. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok, köszönöm 🤗 azt hiszem a diétát kell nagyon betartani mert azzal még hadilábon állok, és vannak megborulások, nekem 150g CH + Mercformin 500írtak elő 🤦‍♀️ Neked kell gyógyszer?
2021. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem is enyhe irem van, de gyógyszert nem kellett szednem, csak diéta 160gr meg mozgás
2021. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen kezeletlenul (se dieta,se gyogyszer, 60 perces 200as ertek) itt szuszog mellettem a babam. Elso terhesseg, nem is volt semmi problema. Nem mondom,hogy kovetendo pelda vagyok. Nem biztos,hogy igaz,amit gondolok,de nalam a nyugalom jott be. Masfel evig nem vedekeztunk,nem is lett semmi eredmenye, aztan bejott a karanten,parommal nyugiban,otthon voltunk,es egybol megfogant.
2021. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!