Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet ovulació jele?...

Ez lehet ovulació jele? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb 11 napja múlt el a menszeszem, tegnap előtt már elkezdett fajdogalni a mellem vagyis inkább érzékeny lett, mintha megfeszulne. Kicsit gorcsolget a hasam alja vagyis inkább bal oldalt, mai nap már nagyon elkezdett, néha olyan mintha meg akarna jönni utána ilyen tűszúrast érzek de elmúlik egyből. Nem vagyok pattanásos fajta, de ki jött tegnap előtt egy ami tényleg nagyon ritka.

30napos cuklusaim szoktak lenni általában, de volt már 31 is vagy 28. Ha most van ovum, akkor hamarabb is kell megjonnie ha nem sikerul a teherbeeses igaz?

Letoltottem egy naptárat de már azt régebben, és szombattól írja a termékeny napok kezdetét, viszont az ovut csak szerdára. Lehet hogy tévedik, nem? Lehet hamarabb az ovulaciom igaz? Bocsi hogy kicsit sok a kérdés.


2021. ápr. 11. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tévedhet a naptár, hát az csak saccol meg számolgat, de nem lát beléd. Igen, ez lehet ovu, amit leírtál. De lehet más is.
2021. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem számít mikor múlt el a ciklusod az első vérzős nap, akkor most kb 16ciklusnapon vagy kb 3o-31 dik napon fog megjönni
2021. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm valaszod!:)

2. Neked is koszi. Akkor tökéletes időpontban van úgymond az ovum. Most nagyon szurkal de tényleg és gorcsol..

Remelem nem fog megjonni majd, de tényleg koszi!:D

2021. ápr. 11. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem amúgy maga a peteérés szinte fájdalmasabb, mint a menstruáció. 2-3 napig sajog, szúr, görcsöl lent mindenem. Ha ülök, ha felállok, ha fekszem, ha pisilek, mindig. Régebben voltam is ezért orvosnál, vizeletet vizsgáltak, hogy biztos valami gyulladásom van, de minden jó volt. Aztán rájöttem, hogy ez csak a peteérésem. :D
2021. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uhh az kellemetlen akkor..

Nekem menszesz alatt semmi sincs se előtte se utána. Csak ilyenkor..

de ez is a szülés óta. Csak ugye nem nagyon figyeltem magam, de most már szeretnénk kistestvért szoval elkezdtem figyelni miujsag van😅

2021. ápr. 11. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!