Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi teszten a csik...

Terhessegi teszten a csik elszurkulhet?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy tesztet nem vart elott 3 nappal.

Eloszor nem lattam rajta semmit.. majd felre tettem, nem tudom pontosan mikor de kesobb ujra elovettem, akkor mar lattam rajta valamit, igy szetszedtem. Nagyon halvanyan de volt ott egy csik, kicsit pirosnak tunt, de mikor teljesen megszaradt a teszt elszurkult.

Tehat konkretan egy szurke vekony csik lett.

Ez hogy lehetseges?

Ha elvileg csak a hcg szinezheti meg, akkor miert volt piros, majd szaradt meg szurkere?

Facelle teszttel teszteltem


2021. ápr. 11. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Tesztelj egy újat, nézd meg időben aztán dobd ki...
2021. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek még most is rózsaszín, pedig 17 hete csináltam, szintén Facelle teszttel. Emlékbe tettem el.
2021. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki tapasztalt mar hasonlot?
2021. ápr. 11. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Ne szedd szét a tesztet. Én is ezt csináltam, mert láttam valamit rajta, ahogy szétszedtem és kiszáradt még jobban látszódott a szürke csík. Majd napra pontosan megjött... (facelle vizeletsugaras teszt)
2021. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!