Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 25.körül?

Ki nem várja 25.körül?

Figyelt kérdés
Ki mikor fog/szokott tesztelni? Nekem ez az első hónap a baba projektekben szóval bizakodom :D!?

2021. ápr. 19. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/173 anonim ***** válasza:
23.-ra, szintén első hónap. Én csak akkor tesztelek ha nem jön meg aznap, szerintem előre felesleges, hiszen akkor még egyáltalán nem biztos az eredmény és nem akarom feleslegesen stresszelni magamat. Drukkolok nagyon neked is! :)
2021. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/173 anonim ***** válasza:

Szia, én 26-ra nem várom, 6. próbálkozós hónapunk :)

Az első két hónapban már a nemvárt előtt teszteltem, de mostmár megvárom a menstruáció napját, nem stresszelem magam feleslegesen idejekorán elvégzett negatív tesztekkel

2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/173 A kérdező kommentje:
Én is majd csak az nap vagy ha nem jön meg 😊😊😊 nagyon drukkolok nektek is 🙏🙏❤️
2021. ápr. 19. 19:11
 4/173 A kérdező kommentje:
2. Nagyon drukkolok hogy sikerüljön 😊 Majd írjatok hogy hogy sikerült 😊😊
2021. ápr. 19. 19:13
 5/173 anonim ***** válasza:

En 26.ra nem varom. De lehet az is, hogy 29-30-ra🤷🏼‍♀️

A szervezetem 4 honapja sajnos nem a regi. Missed ab utan az ovu kicsuszott es ha ossze is jott volna a baba nem marad neki ido megtapadani.

Most talan vagyis remelem, hogy sikerult. En mindenkepp a nemvart utan 1 nappal csinalok tesztet. Elotte nem azt mondom hogy felesleges, de nehany teszt a kemia terhesseget is kimutatja. Ami nagy orom mikor az ember meglatja a pozitiv tesztet. Aztan x nappal kesobb csalodik egy hatalmasat mert megjott.

2021. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/173 anonim ***** válasza:
29-re nem várom, de korábban tuti nem tesztelek. November óta próbálkozunk hiába :(
2021. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/173 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 28.-ára nem varom és remelem nem is fog megjonni a baba miatt😅

Tesztelni csak akkor fogok ha késik, előtte nem. Sose teszteltem meg menszesz előtt, előttem írtak a kémiai terhességet, na pont ezért.

Drukkolok neked is kérdező és a többi választadonak is😊

2021. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/173 anonim ***** válasza:
100%
30.ra nem várom. Az elött èn sem fogok tesztelni. Nekem is az elsöhónap :) Drukkolok 🙏❤️
2021. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/173 anonim ***** válasza:

Sziasztok. 25re nem várom. Én lh teszteltem és mérem a hőm,ha látok ugrást benne akkor tesztelek hamarabb,amúgy nem.

Drukkolok mindenkinek.

2021. ápr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/173 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, én sem tervezek előbb tesztelni mert sajnos én is jártam már ugy hogy kémiai volt, igaz akkor még nem szerettünk volna babát, de mikor meg láttam a pozit azért eléggé boldog voltam csak sajnos nem tartott sokáig :/ Drukkolok mindenkinek 😍😍
2021. ápr. 20. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!