Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk a párommal és az ujjamra került ondó, en pedig belenyúltam a v@ginámba azzal az ujjamal. Igy is teherbe eshetek?

2021. ápr. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély
2021. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esély megvan rá, de nagyon minimális.
2021. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Lehet nehezet kérdezek: mikor volt / mikorra várható az ovulációd?

Ha előtte vagy 3-4 nappal, akkor van esélye, ha már megvolt, akkor az esély nulllaaaaaaaaa

2021. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 21. 17:56
 5/8 A kérdező kommentje:
4es. Szerencsére van egy pontos alkalmazásom igy nyomon tudom követni. Szombatot ír 24. Ét
2021. ápr. 21. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aaz alkalmazás csak tippel, javaslom rá a termékenységtudatos dolgot, ott megtanulhatod pontosan megállapítani mikor van.


De ha az alkalmazásnak igaza van, az szopóka, mert az ovuláció előtt van az az undi nyák a hüvelyben, na abban a spermium eléldegél akár 5 napig is. Szóval az esély éppenséggel megvan rá.

DE

Ezt ne vedd készpénznek. Én is inkább arra szavaznék, hogy nem lesz belőle semmi, nem kell rettegni... de.. azért ne csinálj ilyesmit legközelebb:D


Egyébként a termékenységtudatot tényleg tudom ajánlani, azzal biztora meg tudod mondani, hogy mikor ovuláltál, és utána fürödhetsz a gciben, akkor se leszel terhes:D

2021. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os te nagy forma vagy😂❤ Koszonom!☺️
2021. ápr. 21. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Van olyan hosszú az ujjad hogy felérjen közvetlenül a méhnyakig, avagy úgy csináltad felhúzott lábakkal mint a nőgyógyászati vizsgálaton szokás? Nem? Akkor elhanyagolható az esély, a spermiumsejtnek közvetlenül a méhszájra kell kerülnie a fogamzáshoz. A hüvely ph-ja nem túl barátságos a spermiummal és még onnan is tovább kell "kúsznia" a petesejtig.
2021. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!