Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki előbb érzi hogy...

Van aki előbb érzi hogy várandós mint a teszt kimutatja?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruacióm van hogy 26 napra jön meg, van hogy 42-re. Rajta vagyunk a kistesó tèmàn, most vagyok a 38. Ciklusnapban, és elkezdett fàjni a mellem. Legutoljára akkor fàjt így amikor a kislányommal voltam az első trimeszterben. Csinàltam terhessègi tesztet, de negatív lett. Az elmúlt egy hètben 3 naponta csináltam, szóval nem egyszer próbáltam csak. Szerintetek lehet hogy várandós vagyok, csak nem mutatja még ki a teszt? Volt egy olyan nap is amikor be volt kemènyedve az alhasam, egèsz pontosan 12-èn (alig két hete).
2021. ápr. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
A teszt akár 1 héten belül is kimutatja. Nincs az az isten, hogy valaki előbb megérezze, mint ahogy a teszt kimutatja. Max 2 hét alatt minden teszt kimutatja.
2021. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem mind2 alkalommal úgy volt.


A mostani alkalmat, meg egy tinikoru botlást leszámítva csak terhesen teszteltem..

2021. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi


Elmaradt menzesz előtt


2. Alkalommal még nem

Volt menzesz azoptatád miatt

2021. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Szoptatás*
2021. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, akik lepontozzák a válaszadókat, kérem szóljanak hozzá èrdemben!
2021. ápr. 25. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
A teszt ugyanazt a hormont mutatja ki, mint ami a tüneteket okozza. Ezáltal kizárt, hogy te tünetet érezz, miközben a teszt negatív.
2021. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én előbb éreztem, láttam magamon. Elsőként az arcomon vettem észre (ugyanazt a ragyogást láttam a bőrömön és a szememen mint az előző terhességemnél), aztán pedig az volt gyanús, hogy csökkent a vérnyomásom a megszokotthoz képest, illetve a beágyazódási vérzés. Na meg az, hogy nem fájt a mellem a nem várt előtt. De ezek szinte mind szubjektív megfigyelések. Meg az én ciklusom gyakorlatilag mindig pontos és rendszeres, ritkán fordultak elő stressz miatti gixerek, így elég jól észrevettem, hogy valami történik odabent, ami más mint általában. Az első tesztem az amúgy nagyon haloványka volt a beágyazódási vérzést követő harmadik napon, nem is voltam meggyőződve róla, hogy jól látom :D
2021. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött, ezek szerint csak nagyon szerettem volna hogy arra utaljanak a tünetek hogy babát várok.
2021. ápr. 27. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!