Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeesésnek ezek mellett?

Figyelt kérdés

Az a baj,h nem tudjuk,h elélvezett -e a barátom..tudom gáz,de nem tudja megmondani,hogy mi történhetett,mert csináltuk és kihúzta és azt mondja,hogy tuti nem élvezett el,de volt a lábam között az ágyon egy folt aminek eléggé ondó illata volt.. :s

Viszont megjött rá egy napra, tehát ha esetleg spermium belém került,akkor ilyenkor az kiürül?

Meg ha nincs peteérés,akkor nem lehet teherbe esni...és nekem nem most volt...

Ja és ilyen válaszok,hogy hülyék vagyunk ,hogy nem védekezünk stb.. légyszi kíméljenek. Szoktunk védekezni,de most nem volt rá lehetőség :S

Szóval köszönöm,aki ad normális választ.


2010. aug. 22. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi.

Ha rá egy napra megjött, akkor mikor/hogyan estél volna teherbe?

2010. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs rá semmi esély. Ha a menzi pontosan jött meg, és előtte egy nappal voltatok együtt, akkor nem voltál termékeny. Meg te is írtad, hogy nem volt peteérésed, nincs miért aggódnod, meg hát meg is jött, tuti nincs baba.
2010. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rá egy napra megjött, akkor kizárt, hogy terhes lennél...a méhnyálkahártya felső része lelökődik menstruációkor, és így az embrió nem tudna hova beágyazódni
2010. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsika! Petesejt egy jó aktus hatására is kiszabadulhat!
2010. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nem nevezném jó aktusnak mert kb 5percig csináltuk és amint leírtam,max neki volt jó :) sajna eddig bírta.

2010. aug. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!