Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek még hogy talán...

Remenykedhetek még hogy talán sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Ma van az ovulaciom. Utoljára 3 napja voltunk együtt a ferjemmel. Sajnos se tegnap este se ma reggel nem tudtam ravenni az együtt létre. Ennyi idő elteltevel is van eselyem? Sajnos nem minden hónapban van peteeresem es felek hogy az idei joker hónapot elszurtuk.
2021. ápr. 30. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Reménykedj.

Végülis van esély, a többit egy jós tudná megmondani, vagy kb 2 hét múlva egy terhességi teszt.

2021. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a legeslegjobb pillanatban szexeltek is 50-50 az esély...

Vagy bejön, vagy nem. Nem vagyunk jósok...

2021. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg ma még nem tudjátok megoldani? Azt írod, ma van, akkor még lehet esély.
2021. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát megértem a férjedet, nekem sem menne parancsra...
2021. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ,hogy a párod is annyira szeretné azt a babát ,mint te? Mert ez a "nem tudtam rávenni " fura. :) Sok olyan embert ismerek,ahol apa nem igazán akarta a babát ,persze örült neki,majd a szülés után magára hagyta anyukát a nehézségekkel . :(
2021. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elvileg örül neki, csak azt mondja higy fáradt meg ideges a munkája miatt most.
2021. ápr. 30. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor várj meg vele,ha most nem jönne össze kicsit,hogy ő is össze tudja magát szedni. :) A hormonváltozás egyébként is szeszélyessé tud minket kismamákat tenni ,olyankor jobb a megértés és támogatás ,mintha széthúz a pár és azt érzik a másik nem támogatja őt ,vagy sokat vár stb. Hidd el ,lesz még rá megfelelő pillanat. Ne erőltesd rá ,mert abból jó nem fog kisülni. Ha pedig baba lesz,akkor boldog babavárást és sok örömöt kívánok ! :)
2021. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es, megkérdezhetem, hogy érintett vagy -e nehezített teherbeesésben? Aki évek óta ezzel küzd, vagy évente pár ovulációja van csak, ott sajnos a teljes spontaneitás luxus, mindkét félnek jól felfogott érdeke, hogy figyeljen az időzítésre. (Rendelőben kiverni sokkal kevésbé izgalmas élmény, márpedig ha sok hónap elmegy a "nincs kedvem"-mel, előbb-utóbb ez lesz a vége). Ettől függetlenül rá lehet hangolódni a dologra, és lehet élvezni akkor is, ha bizonyos napokon csinálni "kell". Egy jó dolog "kötelezően" is jó, pl. egyáltalán nem bánnám, ha havonta párszor "kötelezően" meg kéne ennem egy sacher-tortát :))
2021. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon sokat próbákoztunk, de decemberben a peteérésem idején úgy alakult, hogy nem volt aktus, csak 2 nappal utána.

Mégis pont ebben a hónapban sikerült.

Minden lehetséges.

2021. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!