Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » David ovulációs teszttel...

David ovulációs teszttel kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Segítséget szeretnék kérni,most elöször kezdtem el ezt az ovulációs tesztet használni

Most vagyok a 8.napon,és kijött halványan a 2.csik


A kérdésem az,hogy ettől még erősebbnek kell lennie a 2.csiknak? Vagy ez már pozítivnak mondható?


[link]



Ma a férjem reggeltől dolgozik,holnap reggel jön haza

Tegnap d.u voltunk együtt


Köszönöm a segítséget



2021. ápr. 30. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Konkrétan ezt a tesztet nem ismerem, de az ovu tesztek akkor pozitívak, ha a teszt csík legalább olyan, vagy erősebb, mint a kontroll vonal! Szóval szerintem ez még bőven negatív!
2021. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem most ilyen volt, de általádan nem lesz ilyen erős, a zöld kevésbé érzékeny teszt, ugyan abból a vizeletből csináltam.

2021. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Váó,utolsó

Ez szép pozitiv ovulációs teszt

Most is csináltam egyet,szemmel láthatóan erősödött a 2.csik

Szerintem már pozitiv

Ez a 9.napom,25 naposak a ciklusaim


[link]


Nagyon jó ez a teszt😍

Majd megirom mi lett a vége

2021. máj. 1. 18:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen ez már az igazi😁
2021. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez már pozitív, az első halványka még nem jelent semmit, nekem több napig is halvány csíkos szokott lenni mielőtt sötét lesz.
2021. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsi, hogy idepofátlankodok de szerintem itt vannak olyanok akik tudnak erre is válaszolni. Nem biztos, hogy jól értem, hogy az ovuláció mely pontján a legerősebb a csík és meddig? Ezt a cikket olvastam el az ovu tesztekről: [link]

1., Tehát már előtte egy-masfél nappal jelzi ugye?

2., És a halvány csík mindig ott van vagy van olyan is, hogy semmi nem jön elő mint egy negatív terhességi tesztnél?

3., És ha van csík akkor biztosan van peteérés?

Köszi!

2021. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia #6-os!


Válaszok:

1. Az ovulációs teszt első pozitív eredménye után 24-36 órával várható a peteérés. Az első negatív napon érdemes belehúzni a projektbe! 😉

2. Nem mindig látható halvány csík, de többségében igen, hiszen az LH hormon, amit kimutat, folyamatosan jelen van a női szervezetben!

3. A pozitív teszt sajnos nem garantálja a peteérést! Ezért javasolják, ha nem jön össze teszt mellett sem a kívánt várandósság, érdemes orvost felkeresni!

2021. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia 7!

Most jól írtad a válaszod 1.pontját, hogy az első negatív napon? Pozitív lenne a logikus ha jól értem...

3-ra meg a cikkben ha jól emlékszem úgy írták, hogy ha az ovu teszt szerint nincs érés akkor kell orvost felkeresni. Csak el tudok képzelni olyan esetet, hogy az a bizonyos hormon amit mér az lesz, csak nem szakad ki a pete vagy mi de nem szeretnék hülyeséget mondani.:) Szóval normál esetben azt gondolná az ember, hogy ha ovuteszt mutatja az ovut, akkor valószínűleg van is, de akkor ez mégsincs így?

Lenne az előzőekhez még egy plusz kérdésem: teszt nélkül Ti felismeritek a peteérésetek? Ha igen mik a "tünetek"? Köszi!

2021. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A teszt az LH nevű hormon jelenlétét jelzi, illetve annak erősségét, azért a pozitív utáni első negatív napon van a peteérés, mert akkor esik le az LH csúcs.


Ha nincs LH csúcs akkor is érdemes persze orvost felkeresni, de az LH csúcs önmagában még nem garantálja a tüsző repedést is!


Van, aki a hőmérőzést javasolja, én az UH-val orvos által nyomonkövetett peteérésben hiszek inkább!

2021. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy az utóbbi a legjobb, de maradva az otthoni módszereknél, a hő is jól mutatja?

Ovu tesztnél pedig akkor a két vastag csík aminek itt örültetek, az után másnap már negatív, tehát nincs vagy csak halvány csík? Bocsi már hogy ennyire amatőr vagyok.

2021. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!