Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » (Nem kamu!) Elég nagy gond...

(Nem kamu!) Elég nagy gond van. (Több lent) Mi legyen?

Figyelt kérdés

Csak hogy értsétek. Ez tényleg igaz, nem kamu mint a többi hasonló kérdés amiket idióta unatkozó emberek írtak.

Nos, van egy 12 éves unokatesóm akivel nagyon jóban vagyok, csak bennem bízik meg. Az történt hogy mivel nekem mindent elmond, azt is elmondta, hogy pár napja reggel hányingere van, nem jött meg neki a menstruáció.

Azt is mondta, hogy pár héttel ezelőtt lefeküdt a barátjával. Nem kellett több, gyorsan elmentem a gyógyszertárba venni terhességi tesztet... Mindegyik pozitív lett.

Nem akar orvoshoz menni és elmondani a szüleinek, hiába mondom neki. Kétségbe vagyok esve, nem tudok kihez fordulni. Elmondása szerint kb 6-7 hétben lehet. És lassan kifutunk az időből. Mégegyszer mondom NEM KAMU!

Jó lenne egy kis segítség. Bocsánat hogy össze-vissza írtam, csak ideges vagyok, nem értem ennyi idősen minek kell bárkivel is lefeküdni, ez nagyon nagy felelőtlen ség volt. Kérlek segítsetek, teljesen tanácstalan vagyok. A negatív kommentekre nem vagyok kiváncsi.

17L



2021. máj. 1. 19:23
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Plusz még annyi hogy MEG AKARJA TARTANI! Pedig még ő is gyerek, hogy gondolta?!
2021. máj. 1. 19:24
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem kamu, akkor irány a szüleihez. MOST!
2021. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Mivel kiskoru elmondod a szuleinek es rajuk bizod a dolgot...

Neked ennyi szereped van benne

2021. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap mindenképp elmondom, mégha az unokatesóm meg is utál plusz nagy viták lesznek hetekig de valamit tenni kell. Megpróbálom rávenni magamat. Muszáj lesz.
2021. máj. 1. 19:28
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Elmondod a szüleinek és pont. Benne még jó lenne tudatosítani, hogy a gyereknevelés nem játék
2021. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Szólj a szüleinek. Ekkora teher nem a te felelősséged, nem neked kell megoldanod, hanem nekik. Minél előbb szólj nekik, hogy még időben megtudják (ma, holnap legkésőbb). Ha esetleg félsz hogy megverik az unokatesódat, akkor vond be a saját szüleidet, vagy telefonálj be a családsegítőbe.
2021. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden tanácsot megfogadom. De basszus, ennyi idősen még a húgommal babáztam
2021. máj. 1. 19:41
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Gyerek apja mennyi idős?

Ha 18 feletti, akkor ha megszüli kiderül, és megy a börtönbe.

Ezt is tudatosítsd a kislánynàl.

2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy 100x leírod hogy nem kamu, még nem lesz hihető...
2021. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Mutass már nekünk képet a pozitív tesztekről..
2021. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!