Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Marcius 23an lefekudtunk a baratommal, eleg kezdok vagyunk ez volt a harmadik alkalom, az elso ketto siman ment, gond nelkul. Most viszont eszrevettem hogy valami fura dolog van a gumin, aztan egyszer csak pukkanas es kiszakadt, de nem ment el csak elovaladek.

Bevettem Escapelle esemeny utanit 24 oraval utana.

Ra egy hetre azaz aprilis 2an megjott, napra pontosan

Viszont most kesik egy napja, terhes lehetek vagy feleslegesen panikolok? tenyleg nagy hormon bombanak szamit? Az oldalon olvastam hogy valakinek nem is hasznalt a gyogyszer



2021. máj. 3. 15:40
 1/8 anonim válasza:
Feleslegesen
2021. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tabi összekuszálta a dolgokat. Most egy ideig lehetnek furcsaságok,később/hamarabb/máshogy jöhet meg.
2021. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy mellekhatas ha egy heten belul megjon, tehat ezaltal nincs baj, mert az kilokte/ kilokte volna a megtermekenyult petesejtet?
2021. máj. 3. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom hol olvastad. Az a legjobb, ha a várt időben jön meg utána. Nem kell megjönnie egy héten belül,ez hülyeség.
2021. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valamelyik kerdes alatt lattam ebben a temaban, mindent elolvastam mar..

De mint irtam nekem alapbol is pont akkor jott volna meg

Azert hittem el mert mindig is pontatlan volt, meg nem allt be teljesen es mondom waoo tenyleg igaz lehet.. de hat akkor megse

2021. máj. 3. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be mindennek. Én is össueolvastam itt mindent gyakorin,

mikor hasonló szituban voltam és már bebeszéltem magamnak, hogy negativ tesztek és rendszeres mensi mellett is fenáll a terhesség.

Az esemény utáni nagyon odab*sz a szervezetnek,nekem pl. nem a mensimet hanem mást készített ki,folyamatosan hányingerem volt utána. Ha nagyon aggódsz végezz el egy tesztet,de nincs mitől félned. Meg fog jönni. Sokszor van, hogy az első megjön úgy valahogy aztán a második,harmadik késik. Főleg ha nem volt eddig se rendszeres a havid,akkor nyílván érthetőbb.

2021. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen:)

Rendesen aludni se tudok, annyira bebeszeltem magamnak

Es nekem is hanyingerem van:/

miutan bevettem fejfajas, hanyinger, alhasi fajdalom de aztan az rendbe jott par nap utan

2021. máj. 3. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi! En is bevettem, elvileg tenyleg kozvetlen utana verezni kell(ene), de nekem az kimaradt, viszonta rendesen megjott a mensim miutan bevettem. Aztan onnantol kb fel evig nagyon ossze vissza. Volt,hogy 2 honapig nem jott meg. Ne aggodj.
2021. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!