Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki megkapta a covid elleni oltást és teherbe esett?

Figyelt kérdés

Melyik fajtát kapta, hányadik után lett várandós?


Lehet hogy majd később lesz csak igazán megvàlaszolható ez a kérdés, de kíváncsi vagyok.


2021. máj. 5. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én ugyan oltást nem kaptam de brutál tünetekkel estem át a covidon és köv hónapban terhes lettem (előtte 1,5 évig nem jött össze) 🤷‍♀️
2021. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem erre azért max egy szűk réteg tudna csak válaszolni, mert a 30 körüli személyek kb mostanában kapták csak meg az első oltást, a huszonévesek közül sokan még nem is. Aki ezen kívül megkapta, az valószínűleg a rizikó csoportokba tartozik, pl eüs dolgozó, ők meg lehet most mással vannak épp leterhelve.
2021. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Abban a hónapban lett pozitív a tesztem, amikor az első Pfizer oltást kaptam.
2021. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Semmi koze a teherbeesesnek ehhez.
2021. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Egy másik kérdéshez már leírtam a mi történetünket..ha nem gond,bemásolom 😊


2 hete megkaptam az oltást (Pfizer) aznap reggel rendesen megjött a menszeszem,napra pontosan,sőt elötte való nap negatívat teszteltem,annak ellenére,hogy óvszerrel védekeztünk...3 napig volt menszeszem,ami furcsa volt,általában 5 napig szokott tartani,aluszékony voltam,egész nap


Gondoltam,hogy ez tuti,hogy az oltástól van


Volt itthon egy teszt...a 3 napos menszesz végett csináltam meg,és megdöbbentem,hogy 2 csíkos lett a teszt...


9 hónapja próbálkoztunk,és mivel tudtuk,hogy oltást fogunk kapni,ugy akartuk,hogy oltás,majd utána baba....óvszert használtunk...és lám,pont most estem teherbe...



A 2. oltást nem kaphatom meg


Beszéltem dokival,ő azt mondta,ne aggódjak


Nagyon megviccelt a szervezetem,de tudom,minden okkal történik,ennek igy kellett lennie


Rég vágytunk a babára,9 hónapja próbálkozunk,és óvszer mellett estem teherbe...hát nem gondoltuk volna


Holnap megyek UH-ra,remélem minden rendben lesz



Barátnőmék is babát akarnak,de ők nem oltatták be magukat,és szerintem nem is fogják


Nem tudtuk őket meggyőzni


Ezt mindenkinek saját magának kell eldönteni

2021. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Én mikor megkaptam az 1. Pfizert, nem tudtam, de már terhes voltam, rá 2 napra csináltam tesztet, ami pozití lett. :)

Azóta minden rendben a babával, szépen nő, volt már szívhang is. :) A másodikat még nemnkaphatom meg, de a doki szerint olyan fiatal volt a terhességem, hogy nem befolyásolt semmit az oltás :)

2021. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
2021. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!