Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+1 naposan 4,8 mm-es petezsák...

5+1 naposan 4,8 mm-es petezsák aggodalomra adhat okot?

Figyelt kérdés

Masodik terhessegem, az elsovel semmi problemam nem volt!


Masik dokihoz jarok jelenleg aki tegnapra adott idopontot. 5+1 napos voltam es nem latott semmit csak egy 4,8mm-es petezsakot.

Elkuldott ma reggelre HCG szint meresre hogy kizarja a mehenkivuli terhesseget.


Valaki volt mar hasonlo helyzetben? Lett belole baba? Elegge rám ijesztett.. nem vagyok nőgyogyász.. azt sem tudom mit kéne ilyenkor látnia plusz hogy mekkorának kéne lennie a petezsáknak.



2021. máj. 6. 06:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
hetesen* bocsi
2021. máj. 6. 06:13
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
5+0 hetesen egy 4,4 mm-es petezsákom volt csak. Vasárnap lesz 8 hónapos a kislányom :)
2021. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát 5 hetesen mégis mit vársz amúgy? Felesleges ennyire korán menni. Teljesen normális, hogy ennyi látszik...
2021. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
2. vagyok. Egyébként nem értem az orvosod miért ijeszget. Látott egy normális méretű petezsákot méhen belül. Miért lenne méhen kívüli? Én ezt az orvost leváltanám, nem tűnik valami hozzáértőnek.
2021. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán mentél, ennél többet ilyenkor nem láthat. 2 hét múlva már szívhang is lett volna.
2021. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolso, meg lehet szivhang csak egy HCG vervetelre mentem.

Es azert jottem ilyen hamar mert ő adott idopontot, hogy megnezne ezen a heten. Multheten csak progeszteront íratattam fel es megemlitettem a pozi tesztet. Ő pedig megnezett. Nem latott semmit a vastag mehnyalkahrtyan kivul.

Szoval ennyi... Nem hozza jartam az elso terhessegemnel de tegnap kicsit ram hozta a fraszt. Azt mondta hogy lassan mar szivhangnak kellene lennie.. a 4,8 meg kicsi a 5+1 hethez.

2021. máj. 6. 09:33
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Továbbra is azt mondom, ez az orvos nagyon nem jó. 5+1 hetesen szívhang? Dehogy, majd kb. 1,5-2 hét múlva. Mint írtam, nekem is kb. ekkora volt és egy szóval nem mondta az orvos, hogy kicsi lenne. Nem is volt az, hiszen már 8 hónapos azóta. Te tudod persze, de ezzel az orvossal szerintem egy merő rettegés lesz a terhességem.
2021. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Terhességed, bocsánat, átírta a telefon.
2021. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Gondolkozom a regi dokin.. ez is aranyos meg kedves de tenyleg a fraszt hozza ram az ilyen kijelentesekkel.

Megvarom az eredmenyt mindenesetre.

2021. máj. 6. 10:18
 10/18 A kérdező kommentje:
2700 a HCG szintem amire azt mondta lehet méhenkívuli... szoval holnap megnez..
2021. máj. 6. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!