Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek negativ tesztek ugye ?...

Ezek negativ tesztek ugye ? Előző napokban nem volt semmi egyiken sem holnapra nem várom . De ez kevés ha jól sejtem

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. máj. 6. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem egyértelmű, hogy negatívak??ha holnapra nem várod,akkor mi értelme ennek az agyon tesztelgetésnek? Hogy aztán sírj? Engedd már el picit és hidd el jönni fog. Várd meg míg késik es aztán tesztelj
2021. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Pfuubammeg 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Még csak nem ia késik, de mar tesztelgetsz, az hagyján...

De hogy 5db full egyértelműen negatív tesztet nem tudsz megállapítani, na ez mar nagyon gáz...

2021. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Értem én hogy türelmetlen vagy, én sem vártam meg sosem hogy megjön e vagy sem, de minek ennyit tesztelni? Megcsinálsz egyet ha nagyon kíváncsi vagy, abból látni fogod hogy terhes vagy e vagy sem. Egyébként ez mind negatív, a predictor early nemvárt előtt 1 nappal két egyforma csíkot mutatott nekem mikor összejött a baba.
2021. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Pontozzatok le nyugodtan, de a fecellen van valami. Lehet csak száradási csík, de látszik.
2021. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2db tesztről van szó. De köszi mindnekinek .
2021. máj. 6. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Még gázabb ha 2 tesztről csináltál minden szögből fotót
2021. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat Ti nem vagytok normálisak :D frusztrált bolond nők . Normális kérdést tettem fel de civilizálatlan ostobák írnak csak. Ennyit erről az oldalról ... szánalmas..
2021. máj. 6. 13:54
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Akkor mondom. :D Az alsó 3 képen látszik valami, és ha később volt ovulációd, akkor ez még erősödhet. Nekem 9. dpo-n volt ilyen halovány a Facelle, de aztán naponta erősödött. Szerintem nem gáz nemvárt előtt pár nappal tesztelni, inkább az gáz, aki ezen felháborodik. (Ugyanúgy megjöhet bármikor, ha nemvárt után teszteltél is.)

[link]

2021. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!

Köszönöm, de egyáltalán nem erzem magam fusztráltnak, illetve bolondnak sem...

És mielött kitalalnád, irigy sem vagyok. 19hetes terhes vagyok, es képzeld, 9hónapig vartunk a babára. Ez a 9 hónap alatt 1x sem teszteltem idő elött feleslegesen, és mikor eljött a napja, hogy nem jött meg, képes voltam egyedül megállapítani, hogy 1 vagy 2 csikot látok a teszten...

Nem töltöttem fel ide egy egész portfóliót a semmiről...


2es voltam.

2021. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

4es vagyok. Nem értem másoknak ez miért fáj? Én 9.dpo-tól teszteltem minden reggel. És? Jól esett. És az is jól esett, ahogy láttam erősödni. Az meg hogy attól még megjöhet, benne van a pakliban. Sőt! Én 13 hetesen vetéltem el. Szóval később is lehet baj.


Tehát kedves Kérdező!

Én várom a reggeli teszted :)

M.

2021. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!