Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után meddig...

Kémiai terhesség után meddig tartott nektek a menzesz?

Figyelt kérdés

Ha volt egy halvány pozi tesztetek, de mégis megjött pár nap késéssel meddig tartott a menstruációtok? Illetve milyen erősségű volt? Voltak benne kicsi darabok?

5.-ik napom és még mindig van egy kicsi vérzésem és néha néha egy pici darab is jön. Illetve emiatt csúszott egy kicsit az esedékes menstruációtok és a peteérésetek? Vitamint szedtetek, hogy következőre jó legyen, esetleg ne történjen még egy ilyen?


2021. máj. 7. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem várt előtt 3 nappal volt + majd halványodott és időben meg is jött, nem okozott se több vérzést, sem semmi mást, most 2 hónapban egymás után jártam így😔
2021. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nemvárt napján volt erős pozitív teszt, majd másnap megjött. Semmivel nem volt másabb, mint egy sima mensi.


Nem szedtem semmijen vitamint utána az adsig szedetteken kívül. (Folsav, d, c vitamin).


Rákövetkező havim már nem jött meg, most járok a 19.héten

2021. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első nagyon sajnálom remelem mihamarabb jó lesz neked!

Második, örülök hogy babat vársz és te pozitív példával vagy.

Akkor nekem most miért lehetett kicsit darabos meg erosebb? Remelem ez a hónap eredményes lesz

2021. máj. 7. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitív volt a teszt menstruáció előtt 3 nappal. 4napot késett, majd megjött. Nekem sem volt erősebb, viszont tovább tartott mint szokott.

Következő hónapban nekünk is sikerült, most vagyok 21hetes :)

2021. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb volt, még görcsök is voltak. Soha nem volt amúgy fájdalmas a menstruációm. Addig is szedtem egy rakat vitamint, utána is. Annyit változtattam, hogy teljesen kiiktattam a koffeint meg az alkoholt, hogy a következő alkalommal ennyi rizikó se legyen. Amúgy a következő hónapban is teherbeestem, a 11. héten járunk.
2021. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 5-6 napig tartott. 5 napig folyt a vér rendesen, az utolsó nap alig jött már valami. Utána megnézettem UH-n, kiürültem szépen. Indulhatott is a buli :) 5-ös voltam.
2021. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindkét válasz adónak olyan jó olvasni hogy mindenkinek összejött utána, nagyon vigyázzatok magatokra!

Kérlek szoritsatok hogy nekem is sikeres legyen ez a hónap. Pár hónapja volt egy elhalt terhességem, nagyon örülnénk a kistestvérnek!🙏🏻

2021. máj. 7. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szorítok :) Borzasztó lehetett neked ❤
2021. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, koszi ❤️

Nem volt könnyű, de túl léptünk.

Az zavar most, hogy 6.nap a menszeszben és meg mindig jön egy pici ver vagyis a wc papíron ott van. Miért van ez? Még tisztulok?

2021. máj. 8. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!