Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje szerű folyás...

Krisztina24 kérdése:

Tojásfehérje szerű folyás lehet ovuláció?!

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy ilyen áttetsző,nyúlós folyásom van..eddig nem igazán vettem észre.Ez jelenthet ovut? Ha igen,mennyi "időm van" amíg "érdemes próbálkozni?".Köszi!
2010. aug. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mindent bele ;)
2010. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia,aranyos vagy :-) sajnos a párom éjszakás...és nem tudunk ma együtt lenni...holnap már késő?
2010. aug. 23. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! Mindent bele! :) A peteérés napján és másnap a legtermékenyebb a nő. Sok sikert.
2010. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap elkezdtem kicsit "barnázgatni" de nem igazán látványosan...ez most azt jelenti, hogy megfog jönni? Mármint ha volt "ovulációs nyákom", rá pár napra megjön?? Ez így valahogy nem az igazi..nem tudom mit gondoljak..szerintetek?
2010. aug. 25. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:

A tüszőrepedést néha enyhe "barnázás" kíséri. Egyébként pusztán a nyákból nehéz következtetni, de tény, hogy a "legnyúlósabb" tájékán van az ovuláció. Ha hőmérőznél is, pontosabban be lehetne lőni. A petesejt élettartama 12-24 óra, így másnap már nem biztos hogy összejön...

Viszont ha mindketten egészségesek vagytok, akkor egészséges (ösztönös) szerelem mellett számolgatás nélkül is összejön néhány hónap alatt.

Jó babásodást!

2010. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak a folyásból nem lehet ovulációra következtetni szerintem. Amúgy a peteéréskor lehet pici barnázgatás is.

Vegyél tesztet, lehet kapni a Dmben pl. és biztosan fogod tudni.

2010. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. aug. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!