Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segít kiszámítani...

Valaki segít kiszámítani mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
Aprilis 1 -én jött meg a menstruáciom tartott kb 4 napot ,utána rá egy hónapra május 1-én jött meg ( általában 25-26 naposak) . Beállitottam az applikáción hogy 26 napos és azt irja hogy most vagyok termékeny de nem tudom hogy bisztos vagy nem .

2021. máj. 12. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja neked megmondani...

Nem törvenyszerű, hogy közepidőben van.

Nekem pl mensi utan 5-7 nappal.


Max akkor tudod biztosra, ha tesztelgeted, vagy doki uh-n követi...

2021. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Reggeli hőmérés segíthet megállapítani.


Biztos amúgy, nem bisztos. Ez valami új divat; bisztos, kényesztetés...

2021. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ápr 1 től 30ig volt a ciklusod akkor hogy lehet 25-26 napos?

Május 1 az új ciklus kezdete. Általában peteérés után 12 és 16 nap jön meg, akkor kb áprilisban 14-18 között lehetett a peteérésed, de lehet rövidebb is meg hosszabb is.

Legalább 1-2 hónapig csinálhatnál lh tesztet, hogy azt megtudd hány nap múlva jön meg ovu után, mert az fix kb.

Nekem 17.napon szokott ovulenni és rá 15 napra jön meg.

2021. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Írtam hogy általában. Most nem tudom miért jött meg rá egy hónapra de általában 25-26 .
2021. máj. 12. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
30 as ciklussal számold, ha mindig ennyi akkor megint kb 14-18. nap között lesz ovud, de tényleg vegyél ovutesztet neten van száz forintért, és jó.
2021. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megjött nekem május 1 akkor peteérésem most napokban kell legyen/van?
2021. máj. 12. 13:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mindig ennyi ez a baj.
2021. máj. 12. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg azért kéne lh tesztel figyelni, vagy megnézni a legrövidebb ciklusnál mikor lenne és a leghosszabbnál, és a két időpont között 2 naponta együtt lenni.
2021. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A ciklus 7. napja és a következő menstruáció előtti 10. nap között bármikor lehet az ovulációd, ezt mi nem tudjuk pontosan megmondani. Ovulációs teszt mutatja pontosabban, ha tudni akarod.
2021. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kalkulátorokkal nem fogod tudni kiszámítani, mikor van peteérésed. Minden nap közvetlen ébredés után, lehetőleg ugyanabban az időben megméred a testhőmérsékletedet 2 tizedesjegy pontossággal. Emellett megvizsgálod a méhnyaknyákodat. Ezekből az adatokból fogsz kapni egy hőgörbét, illetve a nyákod ciklikus változását is ismerni fogod. Az alap testhőmérséklet és a nyák állagának változásából lehet következtetni az ovuláció időpontjára és be lehet lőni a termékeny napokat.
2021. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!