Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap késés utan negatív...

5 nap késés utan negatív teszt ,ez azt jelenti hogy biztos nincs terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 2 hete eléggé erős megfazasom volt ,hörghurutom volt 6 fajta gyógyszert szedtem köztük antibiotikumot is , még a héten is szednem kellett 3 fajtát, szerintetek késhet e emiatt a menzeszem? 2 tesztet csináltam 1 -et 2 nap késés után a másikat most 5 nap késés után , mind2 negatív, de még nem jött meg szerintetek be zavarhatott ennyire a gyogyszer?

2021. máj. 20. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem igen egyszer én is jártam így hogy az antibiotikumoktól majd nem 2 hetet késett, nagy valószínűséggel ha az 5.napon is negatív volt akkor nem hiszem hogy terhes vagy, de csinálj 3 nap múlva még egy tesztet ha addig sem jön meg :)
2021. máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, érzem hogy meg kellene jönni faj a hasam és a derekam de semmi , gondolom ha terhesség jel lenne a teszt mar pozitiv lenne ..
2021. máj. 20. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Életemben kétszer késett a mensim 14 éves korom óta. Egyszer amikor tüdőgyulladásom volt, akkor több mint egy hetet, egyszer meg amikor terhes voltam. Utóbbi esetben már az esedékes előtti napon pozitív tesztjeim voltak.
2021. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kétszer jártam így, egyikből baba lett, a másik esetből nem. Viszont nekem tudom, hogy abban a hónapban biztosan kitolódott a ciklusom, így valójában nem is késett.
2021. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!