Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a terhességre?

Mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel (16, én 17) lefekudtunk múlt hét szombaton (15.en), és bármennyire is megbántam, gumi nélkül csinaltuk mivel nem volt kéznél. Haba maga a "behatolas" Csak pár másodperc volt, mivel hamar realizaltam mennyire rossz ötlet is ez, tehat ejakulaciorol szó sincs, és az aktus sem tartott ugye sokáig. Valamiért mindig egyre hamarabb jön meg neki, átlagosan olyan 24-5 napos a ciklusa, és ez a nap a ciklus 23. Napján volt, tehát a rövid ciklusai miatt gondolom ez bőven az ovuláció idején kívül volt, viszont már a 29. Nap van és meg mindig nem jött meg neki. Aggódni kene?:(

2021. máj. 22. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Lehet terhes a csajod, nem hiába találták fel az óvszert. Legkozelebb vedekezzetek, a megszakítás az nem védekezés és az csak akkor ajanlott ha nem gond,hogy be csuszik egy gyerek! A szex felelősség kistöki!
2021. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha védekezés nélkül tosztatok lehet terhes. Annyi eszetek lehetett volna hogy ha már nem bírtok magatokkal, utána elmentek esemény utániért.
2021. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen egy tesztet a barátnőd és tanuljatok meg uralkodni magatokon. Nincs gumi=nincs szex. Nem bírtok ki egy napot?
2021. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok egy tesztet egy hét múlva, ha addig sem jön meg (Predictor Early-t. Ha az negatív, megnyugodhattok majd.). Máskor pedig ne játszatok orosz rulettet ilyen kiszámíthatatlan ciklussal. Ezzel egyébként barátnőd keressen fel egy nőgyógyászt. (Lehet, hogy fogamzásgátlót fog ajánlani, de az csak elnyomja a tüneteket.)
2021. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elszamoltuk, és végül naptár szerint úgy jött ki, hogy nagyjából jó, 27 nap körüli a ciklus ideje, tehát normális. Tehát az ovuláció olyan 14. Nap körül kéne legyen, ez az egész pedig a 23.on történt, és amúgyis csak pár másodpercig, és akkor végülis most meg csak 1 napot késik. Van arra esély hogy a 14. Körüli nap után teherbe esik?
2021. máj. 22. 17:37
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
beraktad 1mp-re is gumi nélkül? Ha igen akkor van esély. ilyen egyszerű ez. Tudod, Murphy törvénye. Ott sikeredik ahova nem kéne.
2021. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg csak pár másodpercről volt szó akkor minimális az esély, de máskor azért inkább ne játszatok a tűzzel...

Az idegesség miatt is késhet, de biztos ami biztos csináljatok egy tesztet.

Azt meg ne nézzétek hogy mikor volt ovuláció, mert simán lehet rendkívüli peteérés, van a családunkban baba aki így jött össze :)

2021. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak késik vagy 3 napot már, nem tudom az belefér e még ilyen korban
2021. máj. 22. 18:11
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Simán belefér:D nekem volt hogy két hetet is késett, már nőgyógyászhoz is elmentem mert féltem hogy valami gond van, vagy hogy valahogy terhes lettem vedekezés mellett, a nőgyógyász megnyugtatott hogy semmi gond nincs, aztán mire hazaértem meg is jött :D

De ha meg akartok nyugodni csináljatok egy tesztet. Kb 300 forint, pár perc alatt mutatja is az eredményt.

7es voltam

2021. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
9es attól mert neked késett a csaj simán lehet terhes.
2021. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!