Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire valószínű, h párom...

Mennyire valószínű, h párom terhes? Mensi utolsó két napján szexeltünk. Az egyiknél beleélveztem. Kábé 5 nap telt el. A negyedik napon fáradtságra panaszkodott ma az ötödik napon lázas lett. De ő azt mondja a stressztől.

Figyelt kérdés
Szerintem terhes lehet. Mennyire valószínű szerintetek?

2021. máj. 23. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
A terhességi teszt többet mondana szerintem.
2021. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Azért ez így elég kevés infó.


De a teherbeeséshez azért nem mellékes, hogy mikor van ovulációja, hány naposak a ciklusai illetve hányadik ciklusnapon voltál ilyen ügyes, hogy elmentél benne. Amíg ezekkel nem vagy tisztában, ne szexelj, hanem inkább olvass a témában.


Itt senki nem fog tudni neked ennyiből komoly választ írni. Érted, olyan lenne, mintha én most leírnám, hogy holnap sütni fog a nap, aztán vagy bejön vagy nem.

2021. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
5 nap után nem a terhességtől van, bármi baja is van
2021. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

5 nap 🤦‍♀️ istenem de sok hülye van a világon...

Tessék felütni guglit és biológiai ismereteket szerezni..

2021. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem akkor gondolkodtál ezen, amikor beleélveztél?


"nEm mOsOK zOkNiBAn lÁbaT" agytröszt kérdezőt olvashattuk.

2021. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi az esélye a terhességnek, de nem 0. A tünetei nem attól vannak, hanem valamit elkapott.
2021. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Elvileg nem kizárt a terhesség, de 5 nap után még nem igazán lehetnek tünetei. AZ aktustól számított két hétre érdemes tesztet csinálni, meg esetleg még egyet pár nap múlva, ha addig nem jön meg a menzesze.
2021. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!
2021. máj. 23. 16:19
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
5 nap utan meg a beagyazodas sem tortent meg. Ha lazas volt valoszinuleg valamit elkapott, a stressztol nem lazas senki.
2021. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Ésszel kellene dugni ha már ennyire síkok vagytok.
2021. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!