Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Május. 19 én voltam...

Diananagy kérdése:

Segítség! Május. 19 én voltam nődokinál azt mondta lát egy eret tuszot 26x14mm és hamarosan be következik a kilokodes viszont ma egesznap egy nagyon kicsi ilyen tapados sűrű tejszeru folyasom volt/van és a mimbom iszonyat fáj és viszket?

Figyelt kérdés
Menstruációs naptáram szerint juni. 12 én kéne még jönnie ez lehet terhesség vagy inkább menstruáció?
2021. máj. 25. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik se..

Terhességnek is meg menstruacionak is túl korai.

Max peteéres.

De ami "tünetet" leírtál lehet csak simán kedd. Az égvilágon semmit nem jelez egyértelműen, bár ki sem zár semmit.

2021. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb félidőben vagy, az orvos azt mondta nem sokára bekövetkezik a kilöködés, vagyis az ovuláció, az gondolom tiszta sor, hogy mielőtt ez megtörténik teherbe nem eshetsz, vagyis terhesség kilőve. A menstruációd pedig még a kanyarban sincs ha azt írod június 12.-én kellene megjönnie. Vagyis ovuláció környékén vagy nagyjából, ha pedig babát szeretnétek akkor ezekben a napokban kell cselekedni.
2021. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!