Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene nem megjönnie,1...

Holnap kellene nem megjönnie,10-es teszt reggel negatív,ez már biztos igaz?

Figyelt kérdés

Mindig pontosan jön meg :(

Annyira szerettük volna már.


2021. máj. 28. 05:53
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarok reményt kelteni, de nekem a nem várt napján is alig halvány valami volt 10-essel


Ilyen 9. Dpo-kat ámulva olvasom, nekem volt beágyazódásos vérzésem is.

9. Napra esett amikor követtem az ovut és az együttlétet is.

2021. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben biztos a peteérés időpontja, akkor eléggé biztos. Amennyiben nem, akkor lehet még esély.
2021. máj. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jó idő előtt tesztelni.

Látod h nega, tudod is h ebből már 90%h nem lesz semmi, mégis addig reménykedsz még megnem jön, mert ott az a 10%

Legközelebb csak akkor tesutelj ha késik. Tudom h nehéz, de csak magadat szívatod

2021. máj. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves harmadik. Csak tényleg az ember hallja már ilyen dpo-n meg olyan dpo-n halvány....reménykedik az ember ilyenkor :(

Kedves második, nem tudom az ovut sajnos.

Kedves első, azért jó ezt olvasni, hogy igen vannak mások is úgy, hogy nem 9-10-13 DPO-n teszteltek pozit :)

2021. máj. 28. 07:41
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Pozitív is lett volna ha terhes vagy.De nem vagy az.Én is tegnap csináltam tesztet,nekem is negatív.Tudom h.mit érzel,ilyenkor baromi hosszu egy honap.Nekem ráadásul volt 3 vetélésem.Ma már másfél éves,a teson "dolgozunk",de már nem olyan rossz a negatív teszt,mert itt van a kislányom.🙏🙏Előre nézz,és koncentrálj a juniusra.
2021. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez nagyon jól esett, bíztató szavakat hallani.

Igyekszem, csak az idő is ketyeg. Félek. 36 éves vagyok. 10 éves kapcsolat. 4 éves házasság. Családot szeretnénk :(

Igyekszek pozitív maradni :)

2021. máj. 28. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Menj orvoshoz, ha még nem voltál, mert nincs időd várni. Én is mentem, mert 38 éves voltam, mikor próbálkoztunk a 2. babával. Volt 2 kémiaim, de már az első után mentem az orvoshoz. Kaptam Clostilbegytet és progeszteront peteérés utántól, nekem ez elég is volt és így 5. hónapban megfogant a kislányunk.
2021. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen így kell tennem nekem is. Nincs más megoldás. Hátha tudnak segíteni nekünk.

Köszönöm szépen a segítséget :)

2021. máj. 28. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!