Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes 2 negatív...

Lehetek-e terhes 2 negatív terhességi teszt után?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban menstruációm előtt csináltam egy terhességi tesztet, (hogy ne idegeskedjek), és negatív lett. Rá pár napra megjött, 5 napig tartott. Majd miután elmúlt a menzeszem, csináltam még egy tesztet a biztonság kedvéért,és az is negatív lett.

Tehát a kérdésem inkább az lenne, hogy mennyi az esélye annak, hogy mindezután terhes lehetek-e?



2021. máj. 30. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy terhes
2021. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem terhesség biztos lehetsz benne
2021. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nagyon kevés, gyakorlatilag nulla.
2021. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából azért érdeklődtem efelől, mert olvastam sok olyat, hogy hiába megjön, attól még ugyanúgy terhes lehetsz.

2021. máj. 30. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb esélyed van egy lottóötösre, szóval ne parázz.
2021. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a megszakításos módszert választottuk😅
2021. máj. 31. 05:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hülyét de tényleg.Negatív teszt,megjott de terhes vagy.😅😅😅Ha ennyire parázol VÉDEKEZZ!Ne reklámozd itt a híg agyadat!
2021. máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!