Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem az LH-tesztelést...

Mikor kezdjem az LH-tesztelést otthon,ha nincs rendszeres ciklusom?

Figyelt kérdés

Mindig máskor jön meg, talán 30-32 nap az átlagos.A 2 utóbbi így volt.

Szeretném követni van e peteérésem, de soha nem használtam még.

Mikortól kezdenétek így a tesztelést?


2021. jún. 2. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy 1 havi mindennapos mérést teszttel és hőmérőzéssel. Ha van rá lehetőséged.
2021. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen van, sokat rendeltem :D

Ha már a pozi után halványodni fog akkor tovább úgysem kell folytatnom , igaz?

2021. jún. 2. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Abbahagyhatod, de szerintem érdemes végigcsináli és persze feljegyezni, így jobban látod a változásokat, főleg ha rendszertelen a menstruációd. Arra figyelj, hogy mindig ugyanabban az időpontban tesztelj. A hőmérőzés pedig mindenképp reggel, felkelés előtt.

Vannak szuper applikációk, ahova még a teszt fényképét is feltöltheted. 😊

2021. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm az infót, már nézem is az aplikációt :)
2021. jún. 2. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A 8-10. nap menstruáció után bőven ráér kezdeni,ha 30-32 napnál jellemzően nem rövidebb.De valójában úgy érdemes, hogy a legrövidebb ciklusból kivonsz 16 napot és az kb az ovud napja.Elotte 2 nappal elkezded akkor se maradsz le róla.2 évig így néztem az ovum és mindegyiket belottem 😂
2021. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 28-33 naposak és a 9-10. Napon szoktam elkezdeni és amikor már erősödik akkor pár napig délelőtt és délután is tesztelek. Volt már 13. napon is az LH csúcs, de volt 17.,18. napon is.

Szerintem is érdemes egy hónapot nagyjából végig tesztelni és akkor lesz valami viszonyítási alapod.


Egyébként én az Ovulation Tracker by Premom appet ajánlom, oda be tudod fotózni az LH tesztet minden nap és kb ki is értékeli neked őket.

2021. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legrövidebb ciklusból kivonsz 18 napot, akkor kb. a 12. naptól kezded. Én is ajánlom a hőmérőzést én Kindara-t használtam hozzá, ha nem baj, hogy angol.
2021. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Máris okosabb lettem, így már bátrabban ugrok neki a tesztelős hónapnak :)
2021. jún. 2. 14:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!